Rubriky

Naomi Adachi: Nový pohled na Japonsko

Gamerka, moderátorka a modelka Naomi Adachi a její kamarád kameraman Ondřej Bojo společně vyrazili na cestu po Japonsku. Výsledkem je nový pořad Naomi v Japonsku, který se bude vysílat od 20. září každý pátek na internetové televizi Mall.tv. Dvanáct epizod a deset bonusů divákům nabídne vskutku nevšední pohled na zemi vycházejícího slunce, viděný optikou dvou rozdílných světů – Naomi Adachi je totiž po tátovi Japonka a po mámě Češka. Veřejná premiéra prvních dílů Naomi v Japonsku je na programu 20. září od 19:00 ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v Praze.

Nový pořad Naomi v Japonsku vedle očekávaných témat, jako jsou sushi nebo šinkansen, přinese i spoustu osobitých postřehů, tipů a zajímavých informací. „Natočit tento pořad je pro mě splněný sen. Vždy jsem si přála své přátele do mé napůl domoviny vzít s sebou. Ukázat jim má oblíbená místa nebo zodpovědět klasické otázky, jako co nesmí minout v Japonsku, nebo zda je sushi o tolik lepší než v Česku. Věřím, že diváci v pořadu najdou nejen všechny tyto odpovědi, ale mnohem víc. Každý díl je totiž naprosto jiný. Chvíli mluvíme o zvycích a v dalším díle nás čeká dobrodružství…  Dokonce jsme nahlédli i do mého soukromí, což pro mě bylo chvílemi dost stresující,“ říká s úsměvem Naomi Adachi a dodává: „Jsem moc ráda, že do toho Ondřej Bojo šel se mnou. On nikdy v Japonsku nebyl, a tak jsem mohla zároveň pozorovat jeho autentické reakce na věci, které mně přijdou už naprosto běžné.“

Naomi Adachi (1995) zdárně absolvovala hereckou konzervatoř v Praze a nyní studuje na Karlově univerzitě obor divadelní věda. Odmalička chodila na kroužky – od baletu přes výtvarku až po hudebku, kde hrála na klavír a basu, ale nejvíce ji bavil dramatický soubor. V průběhu studia na konzervatoři si zahrála v několika českých a zahraničních reklamách, spolupracovala s japonskou televizí. Po úspěšném castingu se stala moderátorkou magazínu o volnočasových aktivitách ZetBox na tehdy nově začínajícím kanálu Déčko České televize. Po skončení ZetBoxu byla k vidění v Planetě Yó. Nyní provází magazínem o tvořivosti a počítačových hrách Dva3 a novým herním pořadem GPTV, který každý měsíc přináší souhrn toho nejdůležitějšího, co se odehrálo v gamingu. Naomi se objevila v několika epizodních rolích ve filmu a televizi (např. Fotograf, Na krátko, Na vodě) s oblibou se věnuje modelingu, fotila pro Freshlabels, Footshop, ONYX vision a další, včetně několika japonských společností. Naomi letos také již po čtvrté předváděla na Mercedes Benz Prague Fashion Weeku.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Naomi Adachi: Nový pohled na Japonsko”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *