Rubriky

Julianne Moore září v Karlových Varech

Slavná hollywoodská herečka JULIANNE MOOREOVÁ přijela do Karlových Varů s manželem, režisérem Bartem Freundlichem a dcerou Liv už ve čtvrtek. Včera se jako éterická víla v krásných žlutých šatech, které ladily s její zrzavou hřívou, prošla po červeném koberci před hotelem Thermal. Na rozdíl od jiných celebrit byla usměvavá a příjemná a dlouhé minuty se zdravila s fanoušky, kteří ceremoniálu přihlíželi.

V rámci slavnostního zahájení 54. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech převzala od prezidenta KVIFF Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Skromně a se zářivým úsměvem poděkovala za tu čest a ve svém krátkém projevu poděkovala milovanému manželovi – filmovému producentovi, režisérovi a scenáristovi Bartu Freundlichovi. Podotkla také, že bychom se neměli bát jít za svými sny, protože to je to, co ona dělá celý život.

Po skončení slavnostního ceremoniálu byl festival oficiálně zahájen promítáním nejnovějšího filmu Po svatbě, na kterém se Julianne Mooreová podílela společně se svým manželem Bartem Freundlichem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Julianne Moore září v Karlových Varech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *