Rubriky

Vůně jako první paprsek ranního slunce

Nová dámská vůně legendární značky LALIQUE je určena pro moderní ženu žijící v souladu s okolím. Je upřímná, svobodomyslná a velice ženská, ne náhodou se jí přezdívá LALIQUE SUNCHILD. Miluje svobodu, má ráda nekomplikované věci, čistou přírodu a jako své motto si volí „Být skutečně sama sebou“.

Kompozice nové vůně je jako první ranní paprsek slunce, který s sebou přináší další báječný den. Navzájem se v ní potkávají tóny mandarinky hořké mandle, kardamomu, jasmínu, růžových pražených mandlí, hruškové granity, santalového dřeva a kávy s mlékem.

U jejího zrodu stáli jako dobré sudičky hned tři fenomenální tvůrci vůní – Barbara Zoebelin, Alexandra Monet a Benoist Lapouza, kteří jí každý po svém, a přece v dokonalé shodě vdechli jiskřivou radost, ženskou něhu i touhu po nezávislosti a neopakovatelnosti.

Skleněný flakon vychází z křišťálové tradice Lalique a představuje moderní variaci na skleněné slunce. Uzávěr ve zlatém odstínu a hrdlo ovíjející šperk (pouze u velikosti 100 ml), který lze použít třeba jako stylový náramek, pak dokonale podtrhují jeho nevšední krásu.

K dostání ve vybraných FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně jako první paprsek ranního slunce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *