Rubriky

Natočte vlastní příběh Stikbotů!

Hraví roboti Stikbot, kteří díky jedinečné konstrukci simulují plynulý lidský pohyb, jsou připraveni stát se hlavními hrdiny vašich příběhů. Nová série Stikbotů má speciální ohebné a přilnavé končetiny, které se přichytí k téměř každému povrchu, což otevírá nekonečné možnosti pro další dobrodružství. Vaše děti už se nemusejí doma nudit. Mohou s nimi prožít ty nejbláznivější příběhy, zachytit je ve vlastním animovaném filmu a sdílet ho s přáteli.

Roboti Stikbot jsou okamžitě připraveni stát se takovými hrdiny, jaké si jen budete přát. Jejich ruce a nohy jsou zakončeny přísavkami, jež drží na jakémkoli povrchu, a tak se snadno promění například v dobrodruha na nebezpečné výpravě, statečného zachránce či tanečníka a díky novému příslušenství i v akčního hrdinu. Posbírejte všechny a rozehrajte fantastické příběhy!

Své nápady nebo nápady svých dětí navíc můžete zachytit na mobilní telefon a vytvořit vlastní krátký film. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci pro vytváření filmových animací Stikbot Studios, jež je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Pak už jen nachystejte své Stikboty do výchozích pozic, vložte telefon do stativu, který lze zakoupit ve výhodném setu se Stikboty, a zmáčkněte spoušť. Následně je upravte do další pozice, jež naváže na předchozí. Aplikace spojí jednotlivé fotky a vytvoří z nich krátké animované video. Na závěr můžete přidat hudbu, různé zvukové efekty či vlastní komentář.

Roboty Stikbot z nové série zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Natočte vlastní příběh Stikbotů!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *