Rubriky

Přírodní oleje pro krásné vlasy

Společnost Schwarzkopf Professional rozšiřuje prémiovou značku Oil Ultime o dva nové produkty – Čisticí olej na pokožku a Středomořský závěrečný olej. Pokud hledáte nové smyslové zážitky ve vlasové péči, únik z každodenní hektiky a tělesnou a duševní pohodu, hýčkejte své vlasy přípravky Schwarzkopf Professional Oil Ultime LE a vyzkoušejte v salonech nové ceremoniály krásy.

Chvála přírodním olejům

Oil Ultime je řada vlasové kosmetiky s nejcennějšími ingrediencemi – 100% přírodními, čištěnými oleji. Zanechává vaše vlasy silné, krásné, se svůdným leskem a hladkostí. A vaši mysl – po smyslných rituálech – lehkou a klidnou.
Oil Ultime Castor Seed Cleansing
Obsahuje 100% přírodní čištěný ricinový olej a nabízí skvělý čisticí efekt i vědomý relaxační zážitek. Olej se získává ze semen zralé rostliny skočec. Ricinový olej bez obsahu silikonu není mastný, jemně čistí vlasy a pokožku hlavy. Lehká textura oleje se rovnoměrné rozloží po celé ploše pokožky i vlasů, které pak po ošetření zůstávají viditelně zdravé a přirozeně zářivé.

Oil Ultime Mediterranean Finishing Oil
Středomořský olej k finální péči využívá bohatou směs přírodních olejů z čistě bílých jasmínových květů a osvěžující citrusové tóny limetky a pomeranče. Je speciálně navržen tak, aby zabránil škodlivým faktorům, např. z UV záření. Tato nemastná kombinace bez silikonu poskytuje skvělou péči a zanechává vlasy lehké, zářivé a hladké.

Oáza harmonie u kadeřníka

V salonech můžete s Oil Ultime využít také mnohé další zkrášlující a relaxační masáže či smyslné a aromarituály, které kadeřník ušije „na míru“ potřebám vašich vlasů a vlasové pokožky:
S relaxačním olejem Ultime Essential Oil Lavender & Jasmin Oil – obnovíte pocit rovnováhy a vnitřního klidu.
S energetickým olejem na bázi éterického oleje Ylang Ylang & Mandarin Energizine – se osvěžíte a povznesete náladu.
S éterickým olejem v kombinaci s jemně exfoliačním olejem Ultime Oil-In-Scrub – si můžete dopřát masáž hlavy.

Co dokážou 100% přírodní oleje s vaší krásou:

Ricinový olej

Získává se ze semen zralé rostliny skočes, která obsahují 40–60 % oleje. Je známý svými zvlhčujícími a vyživujícími vlastnostmi, které vedou ke krásnému a zdravému vzhledu pokožky hlavy a vlasů.

Kokosový olej

Má vysoký obsah kyseliny laurové a vysokou afinitu (příbuznost) s vlasovými proteiny. Zadržuje živiny, chrání před poškozením, zlepšuje hydrataci, uhlazuje, krotí vlasy a potlačuje jejich krepatění.

Mandlový olej

Má vysokou hladinu proteinů a vitaminů A, B a E. Dodává mdlým vlasům lesk a pevnost a chrání je před lámáním. Zadržuje vlhkost a bojuje proti roztřepeným konečkům. Obsahuje 3, 6 a 9 omega mastné kyseliny a poskytuje vlasům ochranu proti slunci.

Olivový olej

Vyniká vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin, vitaminu E a dalších mastných kyselin, které zvláčňují a uhlazují vlasy a usnadňují jejich rozčesávání. Vitamin E působí proti volným radikálům ze slunečního záření a znečištěného ovzduší.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přírodní oleje pro krásné vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *