Rubriky

Nejnovější ambasadorka L’Oréal Paris

Odvážná a sebevědomá Katherine Langford je pro svou generaci velkým vzorem. Tato herečka je známá především díky roli Hannah Baker v seriálu 13 Reasons Why (Proč? 13x proto), stejně jako dalších silných ženských postav. Kromě herecké práce se angažuje také v podpoře vytváření rovných příležitostí pro ženy a genderové rovnoprávnosti. V pouhých 24 letech svým pozitivním přístupem, talentem a přesvědčeními dokonale ztělesňuje hodnoty spojené se značkou L’Oréal Paris.

Katherine se narodila v australském Perthu v roce 1996. Než se stala herečkou, vynikala na národní úrovni v plavání, kromě toho studovala hudbu a právě herectví. Její kariéru v tomto oboru odstartoval Skype konkurz na roli v seriálu, který měl brzy změnit její život. 13 Reasons Why (Proč? 13x proto) se stal celosvětovým fenoménem a fiktivní příběh jeho hlavní představitelky zasáhl miliony diváků. Po této převratné roli následovalo účinkování v romanticko-komediálním dramatu Love, Simon (Já, Simon). V roce 2019 se Katherine objevila ve hvězdném thrilleru Knives Out (Na nože), coby představitelka Meg Thrombey. Celovečerní snímek nominovaný na Oscara a Zlatý Glóbus se zabývá záhadnou smrtí patriarchy rodiny Thrombeyů, Harlana, a sleduje, jak se s tímto úmrtím následně rodina vypořádá. Další seriálový snímek, Cursed (Prokletá), kde Katherine ztvárnila Nimue, se navrací k artušovským legendám, nyní s ženami v hlavní roli. Seriál by měl být uveden v létě 2020.

„L’Oréal Paris je značkou, která udává trendy v oblasti krásy, a navíc přináší zásadní poselství: Všichni za to stojíme. Vše je o umění sebelásky, odvahy a sebevědomí! Lidé mého věku by se neměli bát být těmi, kým skutečně jsou, jelikož právě to nás činí jedinečnými a krásnými. Pokud víte, že za to stojíte, pak žijete svůj život naplno. Vždy jsem si velmi vážila podpory, proto jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla stát součástí tak inspirativní skupiny ženských ambasadorek,“ říká Katherine Langford.

„Jsme nadšeni, že můžeme Katherine přivítat v rodině L’Oréal Paris. Je vzorem talentované a sebevědomé mladé ženy, která dovede využít své síly k šíření pozitivního vlivu na ostatní. Věříme, že její hvězda bude nadále stoupat. Jde o mladou hrdinku, která pomáhá mladým lidem hledat sebedůvěru, proto je dokonalou ambasadorkou značky a jejího poselství: Všichni za to stojíme,“ uvádí Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President L’Oréal Paris.

#Worth it – první kampaň značky L’Oréal Paris s Katherine Langford podpoří řasenku Air Mascara a semipermanentní barvu na vlasy Casting Créme Gloss v roce 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nejnovější ambasadorka L’Oréal Paris”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *