Rubriky

Nový ochranný štít pro pokožku hlavy

Stres, dědičné faktory, vlivy vnějšího okolí nebo nevhodná péče – to vše může mít za následek narušení ochranné kožní bariéry a tím pádem suchou, podrážděnou a svědivou pokožku hlavy. Jak dosáhnout uvolnění a navrácení pokožky do rovnováhy? Pomocí správně zvolené a cílené péče. Speciální kombinace účinných látek obsažená v přípravcích Sensitiv od značky ALCINA pokožku uvolňuje, zmírňuje svědění a podráždění a dodává jí potřebnou hydrataci. Jejich řadu nyní rozšiřuje novinka – Sensitiv Fluid na pokožku hlavy.

Sensitiv fluid na pokožku hlavy (125 ml)

Jestliže je vaše pokožka hlavy suchá, pálí a svědí nebo vás trápí pocit pnutí a nepříjemné začervenání, může být na vině celá řada faktorů od vnitřního napětí až po chemické ošetření při barvení vlasů, nedostatečné vymývání šamponu při mytí, klimatizaci nebo používání nevhodných přípravků. Nový Sensitiv fluid na pokožku hlavy je tu, aby ji vrátil zpátky do rovnováhy. Díky obsaženým účinným látkám bisabololu, alantoinu a extraktu z moringy přecitlivěnou pokožku zklidňuje a uvolňuje a zanechává ji krásně hebkou. Posiluje její obranné schopnosti a chrání kožní bariéru. Použít se dá také před a po chemickém ošetření (zesvětlování, barvení), aby se předešlo podráždění pokožky.

Způsob použití: Po umytí naneste fluid po pěšinkách na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Neoplachujte. Poté upravte jako obvykle.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od července 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nový ochranný štít pro pokožku hlavy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *