Rubriky

Odhalte svou temnou stránku

Fotografické duo Mert& Marcus, které fotí nejznámější celebrity, dlouhodobě spolupracuje se značkou Lancôme. Během 25 let společně fotografové definovali vnímání skutečné moderní krásy. V roce 2019 uzavřela Lisa Eldrige, nová Lancôme Global Makeup Creative Director, ještě těsnější spolupráci. Společně zrušili veškerá pravidla a vytvořili originální jarní kolekci. Zapomeňte na pravidla, předpisy a nudné standardy, kolekce Dark Spell je tady a je připravena odhalit vaši temnou stránku!

Dramatické barvy v kombinaci s návykově příjemnou texturou vytváří nové předpisy k explozivnímu líčení. Jako temné kouzlo zjevené v půlnočním záblesku přichází i kolekce Dark Spell. Každá Lancôme žena má dvě tváře. Přes den je sofistikovaná, elegantní a je ztělesněním francouzského půvabu. V noci se však mění a odhaluje svoji dramaticky temnou stránku. Radikálně okouzlující, smrtelně návyková –přebírá kontrolu nad vším. Nebere ohledy na to, co si o ní lidé myslí. Její kočičí oči chladné jako led,její žhavé planoucí rty horké jako oheň. Její druhou tváří je síla, síla učarovat vás svým temným kouzlem.

Hvězdným produktem kolekce je vysoce pigmentovaná paletka, která obsahuje explozi třpytivých i matných očních stínů. Paletka přináší nejen snadnou aplikaci, ale i nekonečnou kombinaci barev. Dále představujeme nové Teint Idole Ultra Duo Stick pro rozzáření a zvýraznění vašeho vzhledu. Jedna strana Duo Stick slouží jako podklad pro sjednocení pleti, minimalizaci pórů a zakrytí přebytečného lesku. Druhou stranou zvýrazněte obličejové kontury a dodejte své pleti zdravý a prozářený vzhled. V neposlední řadě jsou součástí kolekce 2 odstíny tekutých očních stínů a ikonická rtěnka L‘Absolu Rouge ve 3 limitovaných odstínech.

Staňte se královnou parketu s novou kolekcí Dark Spell a odhalte svoji druhou tvář! Limitovaná kolekce je dostupná exkluzivně v Lancôme Beauty Institute od ledna 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odhalte svou temnou stránku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *