Rubriky

Vůně nezapomenutelného léta

Letos oslaví nová Escada Flor del Sol Limited Edition léto plné přátelství, svobody a prázdnin. Ženská a návyková vůně, která okamžitě evokuje únik za teplem a sluncem: zavřete oči, nadechněte se a nechte se ponořit do neuvěřitelných vzpomínek na exotickou a zábavnou dovolenou v Mexiku.

Ovocná, květinová vůně je inspirovaná myšlenkou dívčího výletu do Mexika, exotického místa, ideálního pro dovolenou snů. Obklopen palmami, dívčí party popíjí koktejly u bazénu, tančí, lenoší a zažívá neuvěřitelné zážitky, na které budou slečny vzpomínat celý život. Motiv tetování srdce s plameny jim připomíná jejich zážitek navždy. Vzduch je plný jemné vůně, vůně jiřin, kultovní mexické národní květiny, vůně, na kterou nikdy nezapomenou.

Escada Flor del Sol Limited Edition je také velmi ženská a svůdná. Díky ní budete mít pocit jako na dovolené: s laskavým svěžím tónem tequily, otevírající se do vzácného květu dahlie, který oslavuje ženskou vůni těchto svěžích, vonných květin. Santalové dřevo nastoluje smyslnou a nadčasovou základnu této okouzlující nové vůně, kterou společně vytvořili mistři parfémů Honorine Blanc a Nathalie Lorson.

Vůně je zvýrazněna gradientním červeným flakonem, který symbolizuje ženskost. Zábavné mexické prvky jsou vyjádřeny na barevném balení inspirovaném ikonickými mexickými symboly: Jiřiny, květiny, kaktusy a motiv hořícího srdce v moderní interpretaci s lehkým dotekem ikonického symbolu Escada Fashion house.

Escada Flor del Sol Limited Edition vysílá inspirativní zprávu: je čas svolat svoje přítelkyně, hodit za hlavu každodenní rutinu a vyrazit do exotického Mexika. Tam oslavit přátelství a prožívat nová dobrodružství.

Vůně je k dostání od února ve všech parfumeriích FAnn.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně nezapomenutelného léta”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *