Rubriky

Pánové, oblékněte se k nové vůni

Doplňky dávají ducha celému outfitu a jeho pověstnou třešničkou na dortu je vůně. BOSS Parfums zve letos na podzim muže, aby se slavnostně oblékli v rámci uvedení nejnovější vůně BOSS Bottled Absolute. Považujte ji za konečný doplněk „dress to celebrate“, svého outfitu. Ať už se přikloníte k moderní eleganci, nebo zvolíte odvážnější pohled na večerní dress code, BOSS Bottled Absolute bude vhodnou tečkou pro jakýkoli outfit pro každou příležitost.

Nápadná reinterpretace kultovní toaletní vody BOSS Bottled Eau de Toilette, BOSS Bottled Absolute nabízí intenzivnější vůni pro tyto výjimečné okamžiky vašeho života. Stejně jako smoking BOSS, patří i parfémy BOSS Bottled do základní výbavy každého sofistikovaného muže. Nyní se BOSS Bottled Absolute připojuje k portfoliu parfémů, které odpovídají kvalitě a sofistikovanosti parfémů BOSS.

Kompletní řada parfémů BOSS, vyvinutá špičkovou parfumérkou Annick Menardo, umožňuje modernímu muži vybrat si vůni, která odráží jeho potřeby, a tím mu umožňuje být nejlepší verzí sebe sama, ať už dělá cokoli a kdekoli se nachází.

BOSS Bottled Absolute For Him vzdává hold nadčasové eleganci. Otevírá se ovocnými tóny jablka doplněného teplými kořeněnými tóny. V jádru jsou tyto tóny posíleny energizující bergamotkou a obohaceny novou svěží ovocnou notou šťavnaté švestky. Tato kombinace zářivých citrusů a návykové šťavnatosti je klíčem k jednoduchosti tohoto mistrovského díla, které si snadno zamilujete. Dřevitá báze BOSS Bottled vůní – olivové, cedrové a santalové dřevo – je v této limitované variantě posílena přidáním kašmírového dřeva a suchého dřeva zahaleného do obláčku pižma, díky kterému může nabídnout hlubší zážitek pro muže dneška.

Flakon BOSS Bottled Absolute ztělesňuje charisma a sebevědomí muže, který ho nosí. Je neprůhledný v uhlově šedé barvě a je korunován sofistikovaným stříbrným kovovým uzávěrem.

BOSS Bottled Absolute je k dostání v parfumeriích od 1. 10. 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pánové, oblékněte se k nové vůni”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *