Rubriky

Péče ze salonu s efektem až 60 dnů

Individuální péče o vlasy a moderní technologie – to je aktuální trend ve vlasové tvorbě. Odpovědí značky Schwarzkopf Professional je šest produktových řad Fibre Clinix. První startovací v salonu a dalších pět k pokračující domácí péči, podle potřeb vašich vlasů. FIBRE CLINIX je na míru šitá regenerace vlasů pro každou vlasovou potřebu. Díky nejvýkonnějším technologiím pomáhá obnovovat původní, neporušený stav vlasů.

Individuální péče ve všech krocích

Péči s Fibre Clinix poskytují specializované salony a jejich proškolení kadeřníci. Totiž, zákaznice salonů mají často více než jen jeden požadavek, který musí kadeřník splnit. Mají-li například jemné a zároveň poničené vlasy, zpravidla potřebují několik různých produktů, aby odešly s perfektně ošetřenými regenerovanými vlasy plnými objemu. Za tento individuální přístup jsou zákaznice ochotny zaplatit více než za „standardní“ péči.

Co je nový FIBRE CLINIX?

FIBRE CLINIX je několik šest řad doposud nejvýkonnějších přípravků na péči o vlasy v salonu a následně i doma. Kombinuje péči na míru s nejmodernějšími vědeckými poznatky. FIBRE CLINIX je možné zakoupit jedině ve vybraných salonech Schwarzkopf Professional. Kadeřníkům umožňuje nabídnout na míru šité profesionální služby pro více vlasových potřeb najednou.

Co znamená nový FIBRE CLINIX pro zákaznice?

  • Péče na míru, která přesně odpovídá jejím individuálním potřebám
  • Přizpůsobitelná péče pro domácí použití, která udržuje efekt péče ze salonu až po dobu 60 dní
  • Vysoký výkon – speciální produkty obnovují a regenerují vlasy poškozené vnějším prostředím (ovzduší, bazén, vítr) i chemickými (zesvětlování, barvení, styling) a mechanickými vlivy (kartáčování, žehlení vlasů, kulmování, culík, sponky…)
  • Získají 10x pevnější vlasy, díky FIBRE CLINIX mají uzamčenou poréznost = škodlivé látky zvenku do nich nemohou tolik prostupovat
  • Obnovení vnitřní a vnější struktury trvá po dobu až 60 dní od aplikace.

Technologie FIBRE CLINIX – deset let výzkumu:

Tripple Bonding Technologie – zdokonalená bonding technologie zpevňuje vlasy zevnitř. Obsahuje speciální sloučeninu (trivalentní ion), která vytváří trojrozměrnou síť uvnitř vlasového vlákna, a tím posiluje vazby (bonding) přímo ve vlasovém vlákně. Vlasy jsou pružnější, 10x silnější a méně se lámou.

C21 technologie – je vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů.  Pomáhá doplňovat lipidy a obnovuje ochrannou vrstvu vlasu.

Servis v salonu FIBRE CLINIX (černá řada)

Profesionální Tribond šampon, Tribond kúra pro jemné a Tribond kúra pro hrubé vlasy.

Šetrně čistí všechny typy vlasů, obnovuje pevnost, přináší potřebnou vlhkost, připravuje vlasy na použití kúry a dalších individuálních přípravků.

Domácí péče:

Fibre Clinix FORTIFY (oranžová řada) pro poškozené a přetěžované vlasy

receptura s niaciamidem (tj. velkým bojovníkem proti stárnutí – vitamin B3, Triple Bonding a C21 technologií vyživují a zpevňují vlasové vlákno tak, aby odolalo třem stupňům poškození. Např. vlivům z vnějšího prostředí (UV záření, mráz atd.), fyzickému a mechanickému poškození z každodenní úpravy (např. nešetrné kartáčování, úprava se sponami a gumičkami, fénování) a chemickému (barvení, trvalá, atd.).

Fibre Clinix VIBRANCY (růžová řada) pro barvené vlasy

Receptura s AHA technologií pro dlouhotrvající barevný efekt, s Triple Bonding a C21 technologií. Regeneruje a chrání keratinovou strukturu vlasů a pomáhá na 90 % uzamknout barvu ve vlasech.

Fibre Clinix HYDRATE (modrá řada) pro suché a křehké vlasy

Receptura s skvalánovým komplexem, s Triple Bonding a C21 technologií, vyrovnává úroveň vlhkosti, zjemňuje, udržuje pružnost a prodlužuje efekt péče Fibre Clinix ze salonu. Naše vlasy jsou hydroskopické, tzn., že přijímají i ztrácejí molekuly vody z prostředí. Hmotnost vody ve vlasech se pohybuje od 10 do 30 % podle prostředí (poušť, místnost s ústředním topením – mlha, deštný prales). Suchá pokožka vlasů neprodukuje dostatek lipidů, proto také může způsobit suchost vlasů.

Fibre Clinix VOLUMIZE (zelená řada) k získání objemu u jemných a slabých vlasů

Receptura s phytokinem (hydrolyzovaný protein a s Triple Bonding a C21 technologií přináší odlehčený vzhled a plnost. Průměr vlasu má od 0,05 milimetrů do 0,12 milimetrů. Čím menší je průměr, tím jemnější jsou vlasy. Takové působí zplihle. Základní péčí je tedy zvýšit jejich pevnost a strukturu.

Fibre Clinix TAME (fialová řada) pro hrubé, krepaté a nepoddajné vlasy

Receptura s ceramidem a s Triple Bonding a C21 technologií viditelně zkrotí strukturu vlasů, uhlazuje jejich povrch, potlačí krepatění a prodlouží efekt servisu Fibre Clinix ze salonu. Přirozeně kudrnaté vlasy postrádají lesk, jsou hrubé a těžko se upravují.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče ze salonu s efektem až 60 dnů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *