Rubriky

Plavky respektující slovanské křivky

Máte po jarní karanténě nějaké to kilo navíc a stydíte se ukázat v plavkách? Oblékněte svoje slovanské křivky podle antického principu krásy, tzv. Zlatého řezu. Tvořil podle něj antický Feidiás i renesanční Michelangelo. Značka TRIOLA nabízí plavkové podprsenky do velikosti K a kalhotky do vel. 95.

Je jedno, zda se svléknete do plavek u bazénu, u rybníku či na pláži. Musíte se v nich prostě cítit dobře. Podle slov stylistky Aleny Vojířové z Trioly, jsou zralé, korpulentní a šťastné ženy ke své postavě mnohem více benevolentnější než mladé dívky s mnohem souměrnější a krásnější postavou. Jak je to možné? Asi je to v naší hlavě, nebo také v hodnotách, které vyznáváme. Ten kritický bič si povětšinou na sebe pleteme samy. Cítíme-li se ve svém těle spokojené, dokážeme svá kila nosit s grácií a elegancí.

Jste-li k sobě kritická více, než je zdrávo, nebojte se a vyberte si takový model plavek, který schová vše, co chcete ukrýt. A naopak ukáže všechny vaše přednosti. I letos jsou v kurzu chytré modely plavkových podprsenek, které zformují svůdný dekolt, pozvednou prsa do ideální výšky, tedy do 6/8 vaší postavy a opticky vaši postavu zeštíhlí. Speciální střihy kalhotek decentně schovají problematické partie, zpevní boky a zkrotí bříško.

Plavky vybírejte u výrobců, kteří umí šít pro kypré slovanské tvary. A hlavně u takových, kteří vám umožní nakombinovat plavkovou podprsenku a kalhotky podle velikosti své postavy – tedy zvlášť.

U plavkových podprsenek sledujte, zda mají koše tenké vyztužení, zda jsou hladké, formovací, řasené, nevyztužené či jsou ve střihu bandeau. Plavkové kalhotky si například u Trioly můžete vybrat klasické, bokové, pasové či variabilní s nastavitelnou výškou. Vždy záleží na typu vaší postavy, představě a odvaze každé ženy.

Velká i malá prsa vždy v ideální výšce

Podle antických principů krásy (které vycházejí z tzv. Zlatého řezu), tedy z ideálního poměru našich proporcí, bychom měly mít prsa v šesti osminách své výšky, ani o centimetr níže a ani o kousek výše. A plavková podprsenka je na tom místě musí udržet – před i po plavání, před i po opalováním i při venkovních sportovních aktivitách.

  1. Pro malá a pevná prsa můžete vybírat nevyztužené košíčky, např. pojíždějící či pevné trojúhelníčky na vázací šňůrce. Lepší oporu prsům poskytnou nevyztužené košíčky s kosticemi v koších, všité již do pevného obvodu. Ty dokážou zkrotit prsa i při plážových aktivitách.
  2. Pro menší a střední velikosti (B–E) jsou nejlepší a nejoblíbenější fazonou plavkové podprsenky s tence vyztuženými koši a s kosticemi. Dokážou vyzdvihnout prsa do očekávané výšky a díky kosticím a tenkému vyztužení je zformují do svůdného dekoltu. „Současným hitem jsou plavkové podprsenky střihu bandeau. Můžete je nosit s ramínky nebo bez. Ta můžete uvázat vzadu za krk nebo asymetricky nosit jen jedno. Plavkové podprsenky bandeau jsou ideální pro malá a střední prsa, pro velká už volte jiné střihy,“ radí stylistka Alena.
  3. Jak zkrotit velká prsa (F–K) v plavkách a udržet je v oné ideální výšce bývá někdy problém. Ale i to se dá s dobrými radami zvládnout. Vybírejte ideálně vyztužené plavkové podprsenky s „uzavřenými střihy“, tedy takovými, kde jsou košíčky protaženy nahoru k linii ramínek. Tento střih dobře fixuje prsa a máte-li model s nižším středem, tak se váš dekolt krásně prohloubí a prsa vám „neutečou“ do podpaží…. Nápomocné vám mohou být také střihy s řasením. Volte raději tence vyztužené modely s kosticemi – dobře udrží krásnou linii dekoltu. Tyto větší velikosti také pochopitelně mají širší ramínka a bytelnější zapínání. „Jistě uvítáte, že všechny modely plavkových podprsenek TRIOLA mají ramínka, která se dají vzadu odepnout a uvázat za krk,“ vyjmenovává další bonusy, které ovlivní váš komfort, stylistka Alena.

Nechte promluvit své boky!

  1. Máte-li výrazný pas, rovné bříško a krásné boky, tak je opravdu ukazujte a noste nízké plavkové kalhotky: bokové s vázáním, bokové, nízké klasické.
  2. Máte-li na bříšku tukovou vrásu, strije či jizvy po operacích, asi uvítáte elegantní způsob, jak tyto problematické partie schovat. V nabídce TRIOLY naleznete vedle klasických a bokových kalhotek také kombinované kalhotky s nastavitelnou výškou. Mají ozdobnou pasovou légu a jejím ohrnutím získáte kalhotky bokové. Existují také tzv. variabilní pasové kalhotky vhodné pro větší velikosti. Dvě symetrická řasení na předním díle umožní zvýšení pasu kalhotek, které tak ukryjí problémové partie bříška i boků. Záleží na vás, jak hodně vázací šňůrky povolít.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Plavky respektující slovanské křivky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *