Rubriky

Pletená zima. Pojďte a zachumlejte se.

Připadá vám zima studená, zachmuřená a nevlídná? Letošní trendy vás rozhodně zahřejí.

Na třpytivém sněhu lesknoucím se na sluníčku vyniknou pastelové barvy. A jaké barvy pastelů dnešním dnům vévodí? Jsou to tóny šeříkové, růžové, béžové nebo zelené. Ale i třeba čistě bílá.

 

Noste pastely a prosvětlíte si tím šedé zimní dny i bez sněhu. Pastely působí pozitivní energií a zlepší náladu vám, ale i vašemu okolí. Trendem je nošení celého outfiu tón v tónu. A chcete-li se trochu blýsknout, doplňte pastelové barvy zlatou, stříbrnou nebo bronzovou.

Jemně hnědý, hřejivý odstín kompletu doplňte lesklými měděnými náušnicemi a páskem nebo náramkem v matném měděném provedení. Krásně bude ladit i světle hnědá kabelka.

Hrubě pletená móda je hitem nejen letošní zimy, ale i jara. Nebojte se vyzkoušet si i nějaký doplněk sami vyrobit. Ruční práce, pletení, háčkování je na vzestupu. Proto, originální ručně dělané modely zdobí přehlídková mola.

Velké plastické vzory na jednobarevném oblečení a doplňcích dodají eleganci a módní vzhled. Pletená kabelka bude originální a nepřehlédnutelná.

 

Trendy jsou široké kalhoty v kombinaci se svetry či pletenými triky. Stejně tak jako pletený kabát. Kalhoty jsou volné s vysokým pasem. Svetry a trika s delšími rukávy a výrazným pasem nebo naopak ve velmi volném střihu. Na hrubo nebo jen hladce obrace pletený svršek oživí váš šatník. Vše pletené je povoleno.

 

S úctou váš Kája Pavlíček

kaja.pavlicek@funnylifestyle.cz

Foto: net

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pletená zima. Pojďte a zachumlejte se.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *