Rubriky

Jarní líčení podle značky Dior

Kreativní ředitel Dior Makeup Peter Philips se inspiroval minerály, které mají třpytivé a opalizující pastelové odstíny. Jarní kolekce přináší přípravky, s nimiž získáte okouzlující svěží vzhled.

Základem jsou dvě limitované paletky očních stínů Mineral Rose a Coral Glow, které nabízejí harmonii růžových a korálových odstínů. Každá obsahuje tři odstíny vysoce pigmentovaných očních stínů se třpytivým, saténovým povrchem. Součástí paletky jsou dva oboustranné aplikátory pro aplikaci a míchání očních stínů podle potřeby.

Vyhlazující lesk na rty Dior Addict Lip Maximizer obohacený o objemové kuličky kyseliny hyaluronové dodává rtům hydrataci a maximální objem po celý den. Je k dostání v několika odstínech a lze jej nosit samostatně jako lesk, jako podklad pod rtěnku nebo jako lesklou vrchní vrstvu.

Speciální tvářenka v tyčince hydratuje a rozzáří lícní kosti. Můžete ji nosit v kabelce a použít kdykoli během dne. K dispozici je ve dvou odstínech ladících s očními stíny – Opal Glow nebo Rose Glow.

Tečkou za dokonalým vzhledem je manikúra. Limitovaná edice Dior Vernis Top Coat přináší tři třpytivé laky na nehty s opalizujícím duhovým efektem. Speciálně navržený ergonomický štěteček umožňuje nanášet optimální množství laku.

Jarní líčení podle Petera Philipse:

  1. Aplikujte na oční víčka růžové stíny z paletky 3 Couleurs Mineral Glow Tri(O)blique.
  2. Zvýrazněte řasy pomocí řasenky Diorshow Iconic Overcurl.
  3. Rozzařte svou pleť růžovou tvářenkou Dior Stick Glow.
  4. Na rty aplikujte nové odstíny balzámu Dior Addict Lip Glow a lesku Dior Addict Lip Maximizer.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jarní líčení podle značky Dior”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *