Rubriky

Podzimní trendy v barvách nehtů

Typické podzimní barvy, jako je vínová, červená, rezavá nebo zelená, najdete i v kolekcích laků na nehty pro tuto sezonu. Záleží jen na vaší odvaze, jak intenzivní odstín zvolíte, případně jestli si troufnete na výraznější kombinaci zdobení nehtů. Každopádně vždy platí, že nápadný nail art oživí decentní oblečení, zatímco jemné elegantní tóny zklidní extravagantní outfit. Protože, jak známo, nic se nemá přehánět. Vytipovali jsme pro vás 7 základních barev tohoto podzimu.

Černá

Ideální čas nechat se inspirovat elegantním černým nail artem, který byl k vidění třeba na přehlídce John Richmond v Miláně. Nehty mohou být celé černé, nebo jen částečně.

Červená

Klasika, která nikdy nevyjde z módy, symbol elegance. V této sezoně vedou odstíny různých bobulí, jako jsou jeřabiny nebo brusinky.

Oranžová

Pokud nemáte v oblibě zářivě oranžovou připomínající halloweenské dýně, zvolte elegantnější měděné tóny.

Fialová

Temně fialová, případně její světlejší varianty, ale vždy se studeným podtónem, vypadají velice luxusně.

Vínová

Elegantní barvu červeného vína ocení ji nejen příznivci tohoto nápoje. Případně můžete zvolit ombré – tedy postupně zesvětlené tóny.

Béžová

Béžové, světle hnědé nebo kakaové odstíny jsou naprosto nadčasové a elegantní, jako stvořené pro ženy, které nerady provokují.

Smaragdová

Novinkou této sezony je lesní tmavě zelená, nebo elegantní modrozelená až do petrolejova. Je třeba ale sladit ji s nejčastější barevností oblečení.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podzimní trendy v barvách nehtů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *