Rubriky

Přivítejte jaro bylinnými masážemi

Jedinečné směsi bylin jemně provoní pokožku celého těla a svým působením zafungují i jako příjemná aromaterapie nejen při masáži, ale i při ošetření pokožky kdykoliv po koupeli. Švédská značka Booming Bob nabízí masážní a tělové oleje, které nabudí unavenou mysl, dají pookřát tělu po zimě nebo uleví po náročném dni.

Značka Booming Bob stojí na hodnotách udržitelnosti, od kultivace suroviny po finální výrobek. Malý kus přírody, zabalený v plně recyklovatelných obalech, přichází i do českých koupelen. 100% přírodní složení, ze bio a vegan surovin je zárukou kvalitní péče. Používá pouze výživné oleje, vosky a extrakty nejvyšší kvality. Výsledné produkty jsou čisté, neředěné, konzervované pouze extraktem z rozmarýnu a vitaminem E, jsou certifikovány podle americké normy USDA Organic.

BIO Tělový olej Relaxing Lavender

Je skvělou volbou po relaxační koupeli. Jemná směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z mandarinek, levandule a ylang ylang pomůže udržet pokožku hydratovanou a poskytne celému tělu uvolnění po náročném dni. Dotyk levandule. Relaxing Lavender od Booming Bob je ten typ tělového oleje, který nejvíce oceníte po náročném dni, kdy je třeba zklidnit pokožku i smysly. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

 

BIO Masážní olej Uplifting Peppermint

Je vhodný pro široké spektrum masáží. Energizující směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z máty peprné a bergamotu povzbudí unavené tělo i smysly. Mátové povzbuzení. Masážní olej Uplifting Peppermint od Booming Bob je tou pravou volbou pro masáž po náročném dni. Díky jemné vůni máty peprné a bergamotu se dočkáte fyzické i psychické vzpruhy. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

BIO Tělový olej Refreshing Citrus

(Soft Apricot & Fresh Lemon)

Příjemně povzbudí pokožku po koupeli. Energizující směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z citronu, pomeranče a grapefruitu skvěle hydratuje a zároveň nabudí smysly i svou svěží vůní. Hydratující osvěžení. Refreshing Citrus se skvělým zklidňujícím účinkem pro suchou a poškozenou pokožku. Příjemná vůně citronu, pomeranče a grapefruitu vám dodá energii na celý den. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

K dostání na www.flowbase.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přivítejte jaro bylinnými masážemi”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *