Rubriky

Pro jemná opečovaná chodidla

V létě naše nohy vyžadují mnohem důkladnější péči nejen proto, že jsou více na očích. V otevřené obuvi a horkém počasí je jejich pokožka náchylnější k vysušení, znečištění, ale i otlakům a odřeninám. Ideálním přípravkem ke každodennímu ošetření je hydratační a osvěžující pěna. Značka GEHWOL, zajišťující profesionální péči o chodidla, představuje dvě novinky.

Hydratační, zjemňující a osvěžující pěna pro normální až suchou pokožku Gehwol SOFT FEET Schaum 

Nová pěna z řady GEHWOL SOFT FEET obsahuje aloe vera, která společně s kyselinou hyaluronovou zajišťuje trvalý hydratační účinek a snižuje hrubost kůže. Výtažky z olivy zjemňují pokožku a činí ji hladkou a vláčnou. Avokádový olej pokožku vyhlazuje a posiluje kožní bariéru. Ovocná, svěží vůně mění aplikaci v zážitek.

Způsob použití: Malé množství pěny nanášené ráno i večer vyživuje nohy. Pěna GEHWOL SOFT FEET se rychle vstřebává a nemastí.

Pečující pěna pro denní ošetření normální až suché pokožky Gehwol med Express Pflege Schaum

Nová pěna GEHWOL med Express dodává pokožce vlhkost díky čtyřnásobnému hydrokomplexu. Tento hydrokomplex kombinuje pupalkový olej, který podporuje přirozenou rovnováhu vlhkosti v pokožce, posiluje kožní bariéru a přirozenou ochrannou funkci pokožky. Dále pak výtažek z rašeliništních rostlin, který doplňuje zásoby vlhkosti v pokožce, jež je po ošetření o poznání vláčnější. Urea poskytuje pokožce vlhkost a navíc pomáhá proti otlakům a předchází rohovatění pokožky. Avokádový olej chrání kůži před ztrátou vlhkosti a aktivuje regeneraci buněk.

Způsob použití: Malé množství pěny nanášené ráno a večer, velmi rychle vyživuje nohy. Pečující pěna GEHWOL med Express se rychle vstřebává a není mastná.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro jemná opečovaná chodidla”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *