Rubriky

Pro pleť odolnou vůči alergenům

V dnešní době 1 ze 3 lidí trpí alergií. V roce 2050 to bude 1 ze 2. Až v 78 % případů se alergie projevuje na pokožce. Alergie může být způsobena pylem, nevhodnými kosmetickými přípravky, sluncem, jídlem nebo dědičností. TOLERIANE ULTRA z laboratoří La Roche-Posay je po mnoho let ikonou v oblasti alergické a citlivé pokožky. Unikátní složení této intenzivní, zklidňující dermatologické péče je 100% bezpečné a 100% #allergenproof!

TOLERIANE ULTRA, denní péče pro alergickou a velmi citlivou pleť

Složení TOLERIANE ULTRA je ultra-minimalistické, nekompromisní a vysoce bezpečné. Čistá receptura, pouze s nezbytnými složkami, využívá minimum ingrediencí a vynechává všechny látky s potenciálem dráždit nebo způsobovat alergie. Konzistence je výživná a krémová, lehce se roztírá a rychle vstřebává do pokožky bez nutnosti tření, které zhoršuje extrémní citlivost velmi citlivé až alergické pleti. Pleť je okamžitě hydratovaná a zklidněná.

Receptura obsahuje Neurosensine, který redukuje reaktivitu a citlivost pleti. Neurosensine má peptidovou molekulární strukturu, identickou s látkami přirozeně vylučovanými naším tělem. Při vnějším nebo vnitřním podráždění dokáže stimulovat uvolnění nosičů obsažených v pleti, které potlačují působení mediátorů zánětu, jako je histamin – ten je uvolňován právě při hypersenzitivních reakcích. Pleť se tak s použitím TOLERIANE ULTRA stává odolnější vůči vnějším alergenům.

Nové balení je 100% hermetické, aby byla chráněna čistota a garantována bezpečnost přípravku ři každé aplikaci. Patentovaný obal byl exkluzivně vyvinutý pro laboratoře La Roche-Posay ve spolupráci s farmaceutickým specialistou.

Kompletní řada:

TOLERIANE ULTRA (529 Kč)

Intenzivní zklidňující péče s výživnou a krémovou texturou se lehce roztírá a pleť je okamžitě hydratovaná a zklidněná. Spojení Neurosensinu a termální vody z La Roche-Posay působí proti podráždění alergické a citlivé pokožky.

TOLERIANE ULTRA FLUID (529 Kč)

Ultra svěží a lehká fluidní textura se skvěle přizpůsobí smíšené až mastnější pleti. Příjemně se nanáší a nezanechává na pleti mastný film. Díky obsahu glycerinu a termální vody zajišťuje pleti 24h hydrataci  a zklidnění.

TOLERIANE ULTRA NOČNÍ (559 Kč)

Svěží gelovokrémová textura adaptovaná pro noční péči je lehká, jemně zahaluje pleť a zajišťuje pocit svěžesti. Příjemně se aplikuje a okamžitě se vstřebává, aniž by zanechávala mastný pocit. Inovativní formule, která pleť detoxikuje a zároveň zklidňuje.

TOLERIANE ULTRA OČNÍ (499 Kč)

Extrémně lehký gelový krém určený pro alergické a citlivé oční okolí. Produkt má protizánětlivý účinek, snižuje otoky, zklidňuje podráždění a hydratuje. Vhodný pro nositele kontaktních čoček a pacienty s ekzémem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro pleť odolnou vůči alergenům”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *