Rubriky

Voňavý cestovní deník

Značka Montblanc uvádí novou pánskou vůni skládající hold všem, kteří propadli výzvám ukrytým za obzorem. Název Montblanc EXPLORER není nikterak překvapivou volbou: výrobky módního domu byly a jsou oblíbenými průvodci cestovatelů pro svou legendární kvalitu a 100 % spolehlivost kdykoliv a za jakýchkoliv podmínek. Vydejte se nyní napříč oběma zemskými polokoulemi na fantastickou objevitelskou výpravu – z Jižní Afriky přes Haiti, Itálii a Německo až do daleké Indonésie. Tam všude vás zavede nová pánská Montblanc EXPLORER.

Voňavý cestovní deník

Autory Montblanc EXPLORER jsou tři výjimečné talenty z firmy Givaudan. Jordi Fernandez, Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux, vnesli do výsledné kompozice každý za sebe něco charakteristického. Všichni tři mají výjimečné talenty a bohaté zkušenosti s cestováním a hledáním nových ingrediencí. Jsou autory řady úspěšných vůní, ale dohromady spolupracovali na jednom projektu vůbec poprvé. Společně napsali voňavý cestovní deník, jehož pomyslné stránky tvoří bergamot z Itálie, vetiver z Haiti a pačuli z Indonésie. Spolu s mistrovstvím a nejnovějšími technologiemi vytvořili unikátní dřevitě aromatickou stopu s neodmyslitelným náznakem luxusní kůže charakteristickým pro značku Montblanc.

Úvod je zasvěcen gejzíru optimismu a svěžesti tak, jak je dokáže vyvolat jen čerstvý italský bergamot. Stačí jeden nádech a hned víte, že kolem vás se rozprostírá okouzlující rozkvetlá jižanská krajina omývaná Středozemním mořem. Symbol Kalábrie doplnily šalvěj a růžový pepř.

V srdci Montblanc EXPLORER se dostáváte na jihozápadní pobřeží Haiti, do regionu Les Cayes, kde roste ten nejryzejší vetiver pěstovaný v podmínkách šetrných k okolní přírodě. Je ceněn všemi výrobci parfémů na světě pro svůj charakteristický kouřový odstín a nepatrný oříškový podtón. To vše z něj činí ideální složku ryze mužných kompozic, kterým dodává na jedinečném charizmatu.

Další zastávkou na voňavé cestě je Indonésie, kde východně od Bornea objevujete v srdci deštných pralesů souostroví Sulawesi novou odrůdu pačuli naprosto mimořádné kvality. Právě to se stalo nedílnou součástí exkluzivních vůní Montblanc. Ostrý, moderní a přirozeně elegantní Montblanc EXPLORER je poskládán kolem nové uhrančivě hřejivé dřevité struktury dřeva akigala a doplněn ambrou.

Sociální přesah

Nejluxusnější z ingrediencí Montblanc EXPLORER jsou výsledkem speciálního programu Givaudan Sourcing for Shared Value. Nejuznávanější firma pracující s vůněmi došla k poznatku, že celou řadu nejlepších ingrediencí – mj. vetiver či pačuli – je ideální odebírat přímo od lokálních pěstitelů. Nejenže si tím zajistí nejlepší kvalitu, ale zároveň podpoří rozvoj místních komunit. Tento koncept dokonale naplňuje i filozofii Montblanc EXPLORER, kdy se cestovatel ruku v ruce se svými zážitky snaží vytvářet ze světa kolem sebe lepší místo pro všechny, aniž by narušoval jeho přirozenou kontinuitu. K této podpoře lokálních komunit rovněž náleží pomoc při vzdělávání příštích generací, mj. stavba tří knihoven pro školáky v regionech Buton a Katoi na indonéském souostroví Sulawesi.

Ve spolupráci s nadací Givaudan přispěl INTERPARFUMS k postavení 3 knihoven a aktuálně podporuje 489 školáků a 33 jejich učitelů ke snadnějšímu přístupu ke kultuře a čtení. Společně bylo zakoupeno 3,650 knih, které zaplnily police nových knihoven.

Linie: EdP Vapo 30 ml za 1 099 Kč, EdP Vapo 60 ml za 1 649 Kč, EdP Vapo 100 ml za 1 999 Kč, AS Balm 150 ml za 649 Kč, Shower Gel 150 ml       za 599 Kč, Deo Stick 75 g za 499 Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Voňavý cestovní deník”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *