Rubriky

Pro pohodlnou jízdu na kole

Nalákalo vás jarní sluníčko do přírody? Chystáte se po zimě vytáhnout kolo a vyrazit na velikonoční výlet? Pak byste měli myslet nejen na technický stav svého jízdního prostředku, ale i na to, co si vezmete na sebe.

Možná nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje zážitek z jízdy na kole, je příjemný, a hlavně bezbolestný posed na sedle. K němu velkou měrou přispívá vedle vhodně zvoleného sedla také správný výběr cyklistických kalhot, které obsahují cyklistickou vložku. Značka Craft pro tuto sezonu připravila 3 úplně nově přepracované cyklistické vložky. Každá se hodí pro jinou formu cyklistiky. Z celkového počtu pěti různých vložek si vybere každý, kdo hodlá trávit čas v sedle kola. Nezáleží na tom, jestli trénujete na Tour de France, nebo dojíždíte na kole do práce. 

Značka Craft je synonymem pro funkční ergonomické oblečení, které navrhuje ve spolupráci s nejlepšími sportovci světa. Švédská firma se stala průkopníkem v oblasti funkčního prádla již před více než 40 lety a jako první začala prosazovat koncept oblékání do 3 na sebe navazujících funkčních vrstev. Základním DNA značky zůstávají spolehlivost, funkčnost a propracovanost.

Důkazem nejvyšší kvality je spolupráce s profesionálním týmem Sunweb, jehož jezdci se perou o nejvyšší příčky v nejprestižnějších závodech, jako je Tour de France, Giro d’Italia nebo Paris-Roubaix.

Nová řada Hale = lehkost, maximální prodyšnost, výkonnost

CRAFT HALE je určená pro výkonnostní cyklisty, kteří si chtějí dopřát vynikající kvalitu a příznivý poměr cena/výkon. Elegantní barevné provedení je inspirované stylem 60. a 70. let.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro pohodlnou jízdu na kole”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *