Rubriky

Intenzivní péče až ke konečkům vlasů

Chcete svým vlasům dopřát profesionální péči i doma? Pak svěřte poškozené, zesvětlené či barvené vlasy do rukou nového specialisty – A\CPLEX šamponu, který intenzivně pěstí a zlepšuje kvalitu vlasů již od prvního použití.

Šampon navazuje na produkty řady A\CPLEX, s nimiž pracují profesionálové v salonech. Výhodou těchto přípravků je, že chrání strukturu vlasu a zamezují jeho ničení již během odbarvování, barvení nebo při trvalé ondulaci. Zároveň podporují přirozenou pružnost a pevnost vlasů a dodávají výsledné barvě zářivější lesk.

A\CPLEX šampon

Šampon A\CPLEX nejen chrání, ale také napravuje barvené, zesvětlené nebo trvalené vlasy. Účinný komplex A\CPLEX vlasy již při mytí znatelně zpevňuje a už od prvního použití posiluje jejich strukturu. Výsledkem jsou odolnější, pružnější a lesklejší vlasy. Díky své jedinečné gelovité konzistenci se šampon optimálně nanáší a jemná receptura umožňuje jeho každodenní používání. Šampon A\CPLEX je vhodný pro všechny typy vlasů.

Způsob použití: Rovnoměrně naneste na mokré vlasy a napěňte. Důkladně opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.

Tip pro vás: Pro profesionální domácí péči použijte šampon A\CPLEX společně s produktem A\CPLEX Step 3, vysoce účinnou kúrou, která vlasy zpevňuje a posiluje mezi barveními. A\CPLEX Step 3 nanášejte při každém 4. až 5. umytí.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Intenzivní péče až ke konečkům vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *