Rubriky

Profesionální péče z Londýna

Včera jsme vám představili novou značku profesionální vlasové kosmetiky JOHN FRIEDA, která je spjatá se stejnojmenným salonem na ulici New Cavendish Street v Londýně. S přípravky pro vlnité a blond vlasy jsme vás seznámili, dnes přinášíme další tři řady – pro brunetky, na velký objem a pro barvené nebo poškozené vlasy.

 BRILLIANT BRUNETTE – pro péči o tmavé vlasy

Víte, kolik toho můžete říci svými vlasy? John Frieda Brilliant Brunette® se už postará o to, aby to ostatní poslouchali. Blýskněte se plastickým leskem, nebo si pohrajte s novým odstínem.

Brilliant Brunette – šampon s efektem ochrany barvy (250 ml)

Nenechte vyblednout barvu svých vlasů. Ochraňte a uchovejte své barvené tmavé vlasy. Tento hydratační šampon navrací vysušeným tmavým vlasům vláhu i objem a s každým mytím chrání tmavou barvu vlasů, bez ohledu na to, jaký odstín máte.

Brilliant Brunette – kondicionér s efektem ochrany barvy (250 ml)

Rozlučte se s vysušenými a mdlými tmavými vlasy. Zachraňte jejich působivou živost a lesk. Tento kondicionér na suché vlasy hydratuje a stará se o zachování nádherné tmavé barvy. Hodí se na všechny hnědé odstíny a bojuje s blednutím barvy.

LUXURIOUS VOLUME – pro objem jemných vlasů

John Frieda Luxurious Volume znamená nepřehlédnutelný, smělý a nádherný manifest pro vaše vlasy. Jemným vlasům dáte dlouhotrvající a hmatatelný objem.

 

Luxurious Volume Touchably Full – šampon (250 ml)

Dopřejte jemným vlasům, které mohou působit jako bez života, ohromující objem a úchvatnou hebkost. Šampon na jemné vlasy s komplexem Caffeine Vitality vám pomůže s vytvořením plnějšího a hebčího účesu po každém mytí.

 

Luxurious Volume Touchably Full – kondicionér (250 ml)

Hydratujte jemné vlasy lehoučkým kondicionérem pro zvýšení objemu a užívejte si plnějšího účesu. Kondicionér obsahuje komplex Caffeine Vitality. Usnadňuje rozčesávání a zvyšuje objem, aniž by ztratil své vlastnosti klasického kondicionéru.

FULL REPAIR – pro ozdravení vlasů

Dodejte barveným vlasům zdravý vzhled a navraťte jim potřebnou vitalitu a energii.

 

Full Repair – šampon (250 ml)

Šampon John Frieda Full Repair Strengthen+Restore efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Posiluje vlasová vlákna, regeneruje a vyživuje vlasy, snižuje jejich lámavost.

 

 

Full Repair – kondicionér (250 ml)

Kondicionér John Frieda Full Repair Strengthen+Restore zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Opravuje jak mechanické, tak chemické poškození. Uhlazuje a působí proti krepatění. Chrání vlasy před poškozením a poskytuje potřebnou hydrataci.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Profesionální péče z Londýna”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *