Rubriky

První stoprocentně přírodní barva na vlasy

L’Oréal Professionnel představuje nový přístup k barvení vlasů v salonech: od ingrediencí pečlivě vybíraných v Indii až po vlastní laboratoře – spojil to nejlepší z přírody a vědeckého výzkumu k vytvoření první 100% rostlinné barvy na vlasy BOTANEA. Je složena pouze ze 100% čistých, na prášek rozmělněných a v kokosovém oleji obalených částí rostlin Cassia, Henna a Indigo, přirozeně barví a rozjasňuje. Botanea je šetrná a respektuje i ty nejjemnější vlasy.

 

 

Ingredience:

INDIGO – jeho listy obsahují barviva, která přinášejí barevné výsledky sahající od modré po fialovou, ideálně se hodí pro hnědé či tmavé báze, v kombinaci s henou.

CASSIA – pěstuje se v několika regionech Indie a L’Oréal Research ji pro koloristy vybral coby ingredienci pro úpravu intenzitu odstínů a dodávající vlasům mimořádný lesk.

HENA – její listy uvolňují teple měděná barviva, takže se ideálně hodí pro přípravu blond, měděných či hnědých odstínů.

Použití:

Smícháním tří čistě rostlinných prášků s horkou vodou může kadeřník vytvářet personalizované odstíny. Ať už si přejete dlouhodobě zdůraznit přírodní barvu svých vlasů, oživit odstín mezi dvěma barveními, přirozeně natónovat své bílé vlasy bez efektu odrostů či rozzářit vlasy mimořádným leskem, Botanea využívá své přírodní síly nejen pro krásný odstín, ale i pro přirozenou transformaci struktury každého vlasového vlákna. Barevný výsledek je vždy jedinečný.

 

Odpovědně čerpané ingredience:

Uvedením řady Botanea značka L’Oréal Professionnel představuje svou první řadu, která je 100% v souladu s přístupem odpovědného čerpání zdrojů Skupiny L’Oréal. Zdroje pro řadu Botanea se sklízejí v Indii. Odpovědné získávání vhodných ingrediencí v rámci udržitelného programu pomáhá k rozvíjení společensko-ekonomické situace farmářů a zlepšování a sdílení správné zemědělské praxe. Botanea přichází v opakovaně doplnitelných hranatých dózách vyrobených z 50 % z recyklovaného plastu. Náplně jsou do salonů dodávány ve vzduchotěsných baleních vyrobených z papíru s certifikací FSC (Forest Stewardship Council).

Společnost L’Oréal se v rámci svého programu Sharing Beauty With All snaží mimo jiné udržitelně vyrábět své produkty a respektuje tak životní prostředí. Výrobní závod v Burgos ve Španělsku, který se specializuje na profesionální vlasové produkty, je tzv. suchou továrnu. Tento termín označuje závod, kde jediná spotřeba vody je voda použitá ve složení produktů nebo pro lidskou potřebu. 100 % vody použité v průmyslových procesech, jako je např. čištění nádrží, je následně čištěna a znovu použita pro jiné procesy na místě.

Objevte nový způsob barvení s L’Oréal Professionnel. Vyhledejte nejbližší salon Botanea na: www.salon-expert.cz/locator. Cenu služby zjistíte ve vašem salonu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “První stoprocentně přírodní barva na vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *