Rubriky

Revitalizující vlasová péče s kofeinem

Hektický životní styl, emocionální stres, změny stravovacích návyků, působení vnějšího prostředí i hormonální změny – to vše může mít negativní vliv na aktivitu vlasových kořínků, způsobit oslabení a lámání vlasů a vlasy mohou začít vypadávat. Nová řada vlasové péče ALCINA It’s never too late v sobě spojuje vysoce účinné látky jako kofein s osvědčenými pečujícími složkami v čele s panthenolem a koenzymem Q10, a představuje tak ideální péči právě pro slábnoucí vlasy. Protože nikdy není pozdě na krásné vlasy!

Vital kofeinový šampon (250 ml)

Posílení, revitalizaci, energii a objem, to vše dodává slábnoucím vlasům a vlasům s tendencí vypadávat Vital kofeinový šampon s vysoce účinným kofeinovým komplexem. Už během mytí proniká do vlasových kořínků a zvyšuje zde jejich aktivitu, vlasy přitom nijak nezatěžuje. Obsažený koenzym Q10 podporuje růst vlasů a má pozitivní vliv na jejich vývoj, zinek se stará o zdravé kořínky, niacinamid jim dodává energii a zlepšuje a chrání strukturu vlasové pokožky a panthenol zvyšuje úroveň hydratace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vital kofeinový kondicionér (150 ml)

Obsahuje kofein, provitamin B5 a koenzym Q10 a u vlasů zajišťuje lepší strukturu, vitalitu, lesk a hebkost. Zároveň usnadňuje rozčesávání. Vyniká hybridní recepturou, díky níž je možné kondicionér aplikovat na mokré vlasy a následně opláchnout, nebo pro intenzivnější péči nanést na ručníkem vysušené vlasy, kdy se již neoplachuje.

 

Vital kofeinové sérum na pokožku hlavy (100 ml)

Hlavním úkolem Vital kofeinového séra je aktivovat vlasové kořínky a pečovat o pokožku hlavy. K tomu mu pomáhá složení s obsahem kofeinu, koenzymu Q10, alantoinu, niacinamidu, zinku a provitaminu B5, díky čemuž sérum zároveň zajišťuje potřebnou revitalizaci a hydrataci. Působí také cíleně proti slábnutí a vypadávání vlasů. Je vhodné pro každodenní použití a aplikuje se přímo na pokožku hlavy po pěšinkách.

Zjistěte více o účinných látkách:

Kofein je celosvětově nejčastěji užívanou farmakologicky aktivní látkou a nejlépe prozkoumanou rostlinnou složkou účinnou proti vypadávání vlasů. Stimulující kofein bojuje proti negativnímu působení testosteronu ve vlasových koříncích. Kofein se mimo jiné používá také k prevenci dědičného nebo menopauzálního vypadávání vlasů.

Panthenol (také dexpanthenol nebo provitamin B5) velmi dobře proniká do pokožky a vlasů a zlepšuje úroveň hydratace v pleti, pokožce hlavy i ve vlasech. Zajišťuje tak vitalitu a zdravý lesk vlasů. Podporuje metabolismus kožních buněk, a tím i jejich správné fungování. Panthenol zároveň pokožku zklidňuje.

je tělu vlastní enzym a nachází se v každé živé buňce. Zajišťuje dostatek Koenzym Q10 energie pro zdravé fungování pokožky a zdravý růst vlasů. Má pozitivní vliv na vývoj vlasu ve vlasovém kořínku a pomáhá zpomalit snižování aktivity vlasových kořínků.

Niacinamid neboli vitamin B3, je důležitou složkou pro zásobení buněk energií. V oblasti vlasové péče působí jako zdroj energie pro vlasové kořínky. Svými vlastnostmi také chrání a zlepšuje strukturu pokožky, posiluje kožní bariéru a zvyšuje schopnost pokožky vázat vlhkost.

Zinek má antimikrobiální účinky. Je nejdůležitějším stopovým prvkem ve vlasu

Alantoin působí na pokožku i pokožku hlavy mnoha způsoby. Obecně má zklidňující účinek a zvyšuje úroveň hydratace.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od září 2021.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Revitalizující vlasová péče s kofeinem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *