Rubriky

Pečujte o své ruce profesionálními přípravky

Značka E.MI představuje luxusní kolekci produktů na ruce. Jde o profesionální produkty pro zachování mladistvé pokožky rukou. A jsou upraveny tak, aby je bylo možné používat i v domácím prostředí.

Hyaluronic Ultra Moisture Cream

Kyselina hylauronová hloubkově hydratuje a zpevňuje pokožku, obnovuje elasticitu a vyhlazuje vrásky. Glutation chrání pokožku před působením vnějšího prostředí. Pupečník asijský zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu a podporuje buněčnou regeneraci. Výtažek z myrty účinně omlazuje a zpevňuje pokožku, navrací jí pružnost a elasticitu. Olej z hroznových semínek má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Hyaluronic Acid Serum

Hloubkově působící inovační aktivní formule byla vyvinuta speciálně pro pokožku rukou. Vysoká koncentrace kyseliny hylauronové rychle proniká do hloubky pokožky, má výrazný liftingový efekt, momentálně zlepšuje vzhled pokožky a zpomaluje její stárnutí. Pupečník asijský účinně stimuluje syntézu kolagenu, vyhlazuje a rozjasňuje pokožku a zachovává její přirozenou mladistvost a krásu. Kyselina mléčná šetrně zesvětluje a vyhlazuje povrch pokožky.

Exfoliant s AHA kyselinou

Inovační komplex 6 kyselin pro mladistvou, hladkou, pružnou a zářící pokožku rukou: 20% kyselina glykolová šetrně obnovuje horní vrstvu pokožky, podporuje krevní oběh, zlepšuje pružnost a elasticitu a redukuje vrásky. Kyselina hylauronová poskytuje hlubokou hydrataci, obnovuje elasticitu, redukuje suchost a loupání, vyhlazuje vrásky. Kyselina mléčná šetrně zesvětluje a vyhlazuje povrch pokožky. Kyselina citronová čistí a odstraňuje odumřelé buňky, normalizuje pH pokožky. Kyselina jablečná regeneruje poškozené a oslabené buňky. Kyselina vinná podporuje tvorbu kolagenu a zlepšuje pružnost pokožky.

Více informací: www.emi-shop.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pečujte o své ruce profesionálními přípravky”

Napsat komentář