Rubriky

Rozmazlujte ruce a nohy cenově dostupnou péčí

Vaše ruce a nohy vyžadují i v létě každodenní péči. Pokožka se vysušuje a potí, nohy mohou navíc trpět otlaky v obuvi. K dispozici jsou kvalitní přípravky tradičních značek za více než dostupné ceny.

Spolehlivý ochránce (25 Kč)

Pokožka na rukou každodenně čelí největší námaze. Vysušuje ji každodenní hygiena a k tomu se přidávají i ostatní vnější vlivy. Ne vždy ruce chráníme rukavicemi, ať už při práci na zahradě, úklidu nebo třeba procházce venku. Pokožku rukou spolehlivě ochrání krém Aviril s mandlovým olejem a glycerínem. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku, na které zanechává nemastný ochranný film.

Krém Aviril je určen pro každodenní hygienu rukou, ideální je použít krém po každém umytí. K dispozici je také varianta s aloe vera.

 

 

 

 

 

Krém proti otlakům se včelím voskem a vitaminem E (33 Kč)

Otlaky často vznikají nevhodnou obuví, ale také třeba nesprávným držením těla jako následek ortopedických problémů. A pokud nosíte vysoké podpatky, šance na ztvrdnut kůže v místech největší zátěže se výrazně zvyšuje. Je důležité si uvědomit, že ztvrdlá kůže není jen estetickým prohřeškem, ale co je důležitější, má celkový dopad na komfort chůze. Pokud otlaky a ztvrdlou kůži včas neodstraníte, chůze je často bolestivá a vede k nesprávnému držení těla. Pravidelně je zapotřebí změkčovat také okraje pat, kde kůže často praská.

Změkčující krém Alpa Pedik s včelím voskem a vitaminem E zvláčňuje ztvrdlou pokožku chodidel a pomáhá její regeneraci. Včelí vosk vyživí a vyhladí pokožku, aniž by zanechal mastný film. Vitamin E zase urychlí regeneraci popraskaných pat, které dokáže zjemnit a zacelit.

Alpa Pedik krém je určen pro každodenní péči o nohy a je možné ho použít i na ruce.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rozmazlujte ruce a nohy cenově dostupnou péčí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *