Rubriky

Sanja Karasman míří do Brna!

Potřebujete získat velkou dávku inspirace, načerpat novinky z kadeřnického světa a zjistit, co je aktuálně trendy? Právě pro vás jsou určeny semináře, které se uskuteční začátkem dubna v Brně.

A že to bude ojedinělá událost! Do moravské metropole přijede oblíbená chorvatská vlasová stylistka, vedoucí akademie Subrina Professional,  Sanja Karasman. Umění Sanji mohli čeští kadeřníci obdivovat už na loňském Subrina Weekendu a nyní máte exkluzivní možnost poznat její práci zblízka i vy. V pátek 3. dubna se v kongresovém sále hotelu Avanti uskuteční seminář s názvem Look and learn, v níž vám Sanja detailně představí novou kolekci GEN Z pro rok 2020.

K ruce jí bude i talentovaná mladá školitelka Tina Hudobivnik, která přináší do školení nové kreativní věci. Dozvíte se něco o technikách barvení, nebude chybět ukázka na modelech a představíme vám nové produkty značky Subrina Professional.  Pokud máte zájem, aby se Sanja věnovala přímo vám, tak o den později, tedy v sobotu 4. dubna, máte jedinečnou šanci. V brněnském kadeřnickém studiu Subrina Professional připravujeme Workshop se Sanjou. Za její asistence si vyzkoušíte na modelkách nové střihy i techniky barvení, které jsou aktuálně trendy.

A pozor, kapacita workshopu je pouze 12 míst a rychle se plní, tak se svojí přihláškou neváhejte a volejte na telefonní číslo 568 851 060 nebo na bezplatnou linku 800 101 139. Přihlásit se můžete také na e-mailu firma@subrinaprofessional.cz. Bližší informace naleznete také na webu www.subrinaprofessional.cz.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sanja Karasman míří do Brna!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *