Rubriky

Pozvánka do toskánské zahrady

Uprostřed zahrady ve Florencii zalité sluncem můžete prožít chvíle okouzlení. Ve snaze zachytit smyslnost rostlin v plném květu uvádí Roberto Cavalli Florence Blossom, zářivou eau de parfum, která přináší legendární řadě Florence nový jas. Tuto moderní květinově-ovocnou vůni, která našla inspiraci v blažené chvilce uprostřed toskánské zahrady, jsme věnovali všem svobodomyslným ženám, které si libují ve své přirozené ženskosti.

Limitovaná edice vůně navazuje na okouzlující příběh ženy Roberto Cavalli Florence a otevírá novou povznášející kapitolu mezi krásami, zvuky a vůněmi toskánské zahrady. Dokonale spojuje nádheru ženy s přirozeným postojem a užívá si úchvatné zeleně kolem sebe, jak se sluneční paprsky prodírají listovím stromů a lehký vánek si pohrává s něžnými okvětními plátky květin.

Vůně oslavuje přirozený jas ženy Florence

Její ležérní duši symbolizuje vůně, která se otevírá živoucími tóny akordu černého rybízu, mandarinkové esence a bergamotové esence. Ty přecházejí do smyslného srdce složeného z růžových a bílých květů jasmínového absolutu, růže a pomerančového květu. Jas této květinově-ovocné kompozice vylepšuje exkluzivní a intenzivní výtažek růže získávaný za využití unikátního procesu macerace, který se inspiroval tradičními parfumérskými procesy. Výsledkem je intenzivní a zcela jedinečná přirozená patina. Rafinované spodní tóny akordu esence z pačuli, santalového dřeva a kosatce se pojí s uhlazeným ambroxem. Tato kompozice podtrhuje krásu přírodní květinové smyslnosti a opravdové elegance vůně, která našla inspiraci ve svobodné duši.

Zářivý skleněný flakon ozdobený vzácnými květy

Skleněná lahvička je ozdobená nenapodobitelným moderním květinovým vzorem a připomíná ranní rosu třpytící se na slunci. Vyryté rostlinné motivy zase odkazují k tradičním výrobkům italských sklářů a vypadají jako poupata otevírající se v hřejivých paprscích jarního slunce. Nová růžová barva samotné vůně a elegantní zlatý kroužek na hrdle odrážejí ženskost a krásu vůně Florence Blossom. Obal je ozdobený výrazně růžovými plastickými kosatci, které symbolizují toskánské zahrady. Nechybí ani logo Roberto Cavalli a monogram v okázalém zlatém provedení.

Sluncem zalitá obrazová podoba nové kampaně, jak ji vyfotografoval Drew Jarrett, dokonale vystihuje radostnou duši této nové povznášející vůně. Modelka Shlomit Malka, oficiální tvář vůní Florence, stojí v toskánské zahradě plné květů. Vlasy jí volně padají na záda a v očích jí jiskří čistá přirozená svoboda a štěstí. Jde o dokonalé vizuální ztvárnění této ryze ženské, svěží a květinové eau de parfum.

Vůně je od února k dostání ve všech parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pozvánka do toskánské zahrady”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *