Rubriky

Sexy kouřové stíny za sekundu

Ach ty kouřové stíny… Vypadají tak sexy, ale zaberou tolik času! Kolikrát jste přišla pozdě do práce anebo na rande? Je jedno, jestli jste v tom profík, kouřovky zaberou celou věčnost. Značka Bourjois má něco, co vám doslova změní život. Představujeme 1Seconde Eyeshadow (349 Kč). Kouřové líčení tak rychlé, tak jednoduché, že neuvěříte svým očím!

Jak ten zázrak vlastně vypadá? Malý kulatý s průhledným víčkem, díky kterému jsou tři odstíny stínů krásně vidět, od nejsvětlejšího až po nejtmavší. Po ruce je aplikátor ve tvaru očního víčka. Takže stačí jen vzít aplikátor, přejet tam a zpět po všech odstínech a pak jen přitisknout nebo poťupkat přímo na oční víčko. Voilà! Kouřovky za sekundu!

Dosáhnout takové jednoduchosti není vůbec snadné. Například polštářkový aplikátor museli tvůrci z Bourjois konzultovat s ergonomem, aby mohli vyvinout tvar, který perfektně sedne všem očním víčkům. Složení očních stínů je přitom přesně takové, jaké od Bourjois očekáváte – jemňoučká pudrová konzistence s intenzivní barvou a dlouhotrvajícím saténovým vzhledem.

Nové oční stíny 1Seconde Eyeshadow jsou dostupné ve čtyřech odstínech, od přirozených až po velmi odvážné. Mezi nejzajímavější patří Brun – e t t e a – dorée (02), intenzivní zlatě zbarvená verze kouřovek, nebo Stay on taupe (07), ideální pro denní nošení. Jakmile dotáhnete svou techniku k dokonalosti, budete určitě chtít experimentovat, a proto nezapomeňte na nepřehlédnutelné fialové holografické stíny Magni – fig ue (08).

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sexy kouřové stíny za sekundu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *