Rubriky

Sluneční brýle na rok 2019

Pokud chcete držet krok s módou, nemusíte nutně měnit dvakrát ročně celý šatník. Naopak, v oblékání se držte svého stylu a oblíbených kousků, a namísto toho si pohrajte s doplňky. V nadcházející sezoně to budou hlavně sluneční brýle. Stylistka e-shopu VašeČočky.cz Markéta Navrátilová představuje 5 trendů z přehlídkových mol, ve kterých letos zabodujete na pláži i na Instagramu.

Módní návrháři zpravidla nešetří extravagantními nápady, to ale neznamená, že musíte chodit v brýlích ve tvaru srdíček, trojúhelníků a motýlích křídel nebo s obroučkami posetými flitry. Trendy slouží hlavně pro inspiraci, a tu je možné využít i v daleko nositelnějších modelech.

Shield

Letošní trendy střídají retro s futuristickým vzhledem. Do druhé kategorie patří i takzvané „shield“ brýle neboli štíty, které připomínají brýle svářečské.

Brýle jako štít, Ray Ban 2 350 Kč

Jsou z jednoho kusu skla a poskytují nejlepší ochranu před sluníčkem, protože zakryjí větší část obličeje.

Unisex brýle se zrcadlovými skly, Ray Ban 3 385 Kč

A teď něco z retro soudku. Takzvaný „cat eye“ tvar brýlí ve stylu 50. let zdůrazní lícní kosti a protáhne obličej.

Kočičí brýle jako z retro seriálu,Vogue, 2 608 Kč

Dámské bledě modré brýle Ray Ban 3 356 Kč

Červené obroučky

Vyměňte v létě rudou rtěnku za rudé obroučky. V horkém počasí je to praktičtější varianta, budete v souladu s aktuálními trendy a vašemu looku dodáte přesně tu elegantní tečku, o kterou by se jinak postarala rtěnka. Jestli budou skla ladit s obroučkou, to už je na vás.

Dámské brýle se skly se zrcadlovým efektem Vogue, 2 394 Kč

Super úzké

Nefandíte zrovna oversized brýlím? Vyzkoušejte, jestli vám bude sedět letošní lehce futuristický trend horizontálně zúžených obroučků. Nezáleží ani tak, jestli půjde o obdélníky, trojúhelníky nebo jiný tvar. Prostě čím užší, tím lepší.

Dámské super úzké brýle s šedými tónovanými skly Prada, 7 303 Kč

Žlutá skla

Žlutá je jednou z nejpopulárnějších barev této sezony. A dívat se na svět skrz žlutá skla je, jako kdyby svítilo každý den slunce. Takže kromě toho, že ve žlutých sklech budete letos trendy, dost možná vám zaručí i lepší náladu.

Unisex brýle se žlutými tónovanými skly s polarizační úpravou, Meller 1 065 Kč

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sluneční brýle na rok 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *