Rubriky

Trenýrky, které rozzáří váš prádelník

Víte, co vám 100% zlepší den? Když ráno otevřete šuplík se spodním prádlem, ze kterého se na vás budou smát pestré barvy a veselé vzory. A právě to je vizí značky El.Ka, která vyrábí české trenýrky pro páry i pro celou rodinu. Kromě každodenního prádla, které je super pohodlné na spaní i domácí lenošení, najdete na www.elka-underwear.cz také oblíbené limitované edice.

Že jsou trenýrky jen pro chlapy? Ty od značky El.Ka rozhodně ne. Jsou 100% bavlněné a tak pohodlné, že si je zamiluje celá rodina. A je jen na vás, jestli každý vyjádříte svoji osobnost vlastní barvou a vzorem, nebo se sladíte do jednoho. Trenýrky El.Ka můžete nosit místo kraťásů na domácí povalování nebo na spaní a muži samozřejmě i jako spodní prádlo.

Kromě klasických trenýrek El.Ka nabízí také pánské boxerky nebo dámské kraťásky a tílka. Určitě si vyberete, i pokud zrovna nefandíte zářivým barvám a veselým vzorům, ale když jim jednou dáte šanci, už nebudete chtít jinak. El.Ka přichází 2x ročně s novou kolekcí a k tomu ještě připravuje oblíbené vánoční, velikonoční nebo valentýnské edice.

O El.Ka underwear:

První trenýrky ušila maminka tehdy patnáctiletého Jakuba Kofroně, který nápad uchopil a začal přetvářet ve značku. Po prvních pokusech prodeje přes distributory během střední a vysoké školy přišla přelomová výhra studentské firmy roku na VŠE a z El.Ky se stala firma vyrábějící loungewear produkty na českém, slovenském a polském trhu s obratem 14 milionů Kč. Dnes nabízí sortiment pro celou rodinu od každodenního prádla až po oblíbené speciální edice. Všechny trenýrky jsou vyráběné v České republice.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Trenýrky, které rozzáří váš prádelník”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *