Rubriky

Stříbrný šperk – ideální dárek

Dochází vám fantazie na výběr vánočních dárků? Ženská část rodiny, stejně jako kamarádky či kolegyně určitě ocení originální stříbrný šperk, který jim bude připomínat letošní Vánoce. Na náš trh právě vstupuje nová česká značka stříbrných šperků PRAQIA.

Moderní stříbrné dílny a sídlo má značka PRAQIA v Pardubicích, zkušenostmi navazuje na um, šikovnost a tradici českých šperkařských mistrů. „Jsme česká šperkařská společnost PRAQIA Jewellery s mezinárodní působností, která se zabývá designem, výrobou a prodejem dámských, pánských a dětských šperků,“ vysvětluje Michal Kotyza a dodává: „Díky dlouholeté zkušenosti našich šperkařů a vlastnímu vývoji nabízíme jedinečné a originální šperky zákazníkům po celém světě.“

Stříbrným šperkem oslníte

PRAQIA vyrábí veškeré šperky z nejkvalitnějších materiálů, v nejvyšší ryzosti 925/1000. Pod touto značkou najdete nejen luxusní klenoty pro zvláštní příležitosti, ale i šperky, které vás mohou zdobit po celý den. Jsou antibakteriální a alergicky neutrální, neobsahují nežádoucí příměsi jako je nikl nebo kadmium.

Šperky vyrábí PRAQIA v České republice. Při výrobě spojuje tradiční zručnost a šikovnost šperkařů s moderními technologiemi. Přívěsky, náušnice, náramky a náhrdelníky vyrábí unikátní cestou laserového řezu. Díky laseru mají šperky až téměř filigránskou jemnost, vysokou míru detailu a nekonečné možnosti vytváření jedinečného a zcela nového designu.

Po vyřezání laserem procházejí šperky dalšími fázemi výroby: leštěním, povrchovou úpravou – zlacením, postříbřením a rhodiováním, v případě rhodiování dokonce i lokálně. Šperky procházejí rukama zkušených šperkařek při vytloukání do tvaru, lepení kamenů či kabošonů, nanášení barevných vrstev a finální kompletací. A na závěr se šperk zabalí do elegantního obalu nebo krabičky.

Stříbrné šperky PRAQIA zakoupíte na webu www.praqia.cz, ve více než 300 prodejnách drogerií Teta, v hračkářství Hamleys, na eshopu www.mall.cz. V zahraničí pak na japonském a vietnamském trhu, na prodejních webech Rakuten a Brasty i v Global Village v Dubaji.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Stříbrný šperk – ideální dárek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *