Rubriky

Tři trendy v podzimních účesech: Dominují extrémy

Nadcházející sezoně jednoznačně vládne barva, krásné inspirace a netradiční kontrasty. Různorodost a opravdovost zůstávají nejdůležitějším aspektem kolekce Essential Looks od značky Schwarzkopf Professional. Nabízí dokonalou rovnováhu pro milovnice luxusní módy i pro vyznavačky jednoduchých, snadno nositelných stylů, vhodných pro každý den. Kolekce Creating Tomorrow’s Colour Today převzala inspiraci z extrémů a přináší zcela nové styly a techniky k jejich vytváření. Zachovává jasné spojení se světem módy, a to díky stylu, který je inspirovaný přehlídkovým molem, a interpretacemi stylů pro salon.

„Je to velmi rozmanitý nový svět sebevyjádření, ve kterém má každý svobodu být tím, kým chce být a uplatňovat své individuální právo kreativního vyjádření jakýmkoli způsobem. Takže, jaká bude podle nás zítřejší barva? Bude plná rozporů,“ vysvětluje Simon Ellis (@thesimonellis), mezinárodní kreativní ředitel pro Schwarzkopf Professional.

Trend 1: COLOR CLASH

Ztělesňuje dospělou sebedůvěru a atmosféru půvabu. Originální barvu zahalí do moderní sofistikovanosti. Odstíny jsou skutečně výrazné, a přesto zůstávají jejich kontrastní kombinace okouzlující, siluety silné a celkovému stylu dominuje bohatý, plynulý pohyb s luxusním akcentem.

Styl z přehlídkového mola (modelka Anastasia (@anagii_)

Ambasadorka Lesley Jennison (@lesleyjennison) povýšila #pinkhairdontcare barevný trend na novou úroveň pomocí studených růžových odstínů IGORA VIBRANCE kombinovaných s ledově bílou blond. Vlasy nakrátko ostříhala Joana Neves (@joananeves) a upravila pro univerzální použití s OSiS+ Soft Dust, podporující kořínky.

Styl ze salonu 1 (modelka Carla (@carlapereirax)

Expert na barvy Edoardo Paludo (@edoardopaludo) vetkal do přirozeně tmavých vln pramínky s fialovým odstínem IGORA VIBRANCE. Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) vlasy ostříhal do krátkého afro stylu zvýrazňujícího barvu. Pro zachování svěžího a hydratovaného vzhledu použil Mad About Curls Superfood Masku pro zdravé krásné prstýnky.

Styl ze salonu 2 (modelka Selena (@selenasofia)

Lesley Jennison vdechla pomocí odstínů IGORA VIBRANCE život kaskádovitým vlnám v teplé čokoládové barvě. Výrazně je rozzářila a ukázala skryté hloubky. Joana Neves upravila délky „ležérním stylem“. S OSiS+Texture Craft přidala objem a suchou strukturu.

Trend 2: URBAGANZA

Výrazně lesklý! Nový styl zachycuje cool městskou náladu. Urbaganza znovuobjevuje klasiku v uhlazené a výrazně lesklé podobě. Je cool, nenucený, oslavuje smysl pro individualitu a městskou atmosféru. Normy převrací vzhůru nohama, klasické tvary jsou nebojácně a nečekané. Jeho linie jsou ostré.

Styl z přehlídkových mol (modelka Amy (@amyinfluence)

Edoardo Paludo vytvořil v koříncích stříbrné tóny IGORA VIBRANCE pro originální a luxusní barevný styl s ohromujícím leskem. Tyler Johnston vlasy sestříhal a zkrátil, pak použil OSiS+ Soft Texture pro uvolněný styl s přirozeným pohybem a strukturou.

Styl ze salonu 1 (modelka Masha (@mashabacer)

Lesley Jennison použila syrové, hluboké odstíny IGORA ROYAL Earthy Clay smíchané s IGORA ROYAL Golds pro zesvětlení přirozeného základu a sofistikovaný vzhled. Pro kontrast klasiky a originality ostříhal Tyler Johnston vlasy z ramen, vytvořil „hrubou a suchou“ strukturu. Plná sestříhaná ofina vytvořila drsňácký dojem. BC Bonacure pH 4.5 Color Freeze Čokoládový šampon zapečetil krásné svěží barvy ze salonu.

Styl ze salonu 2 (modelka Mieke (@miekevisser23)

Městské brunetky se vydaly na metalickou cestu, protože Lesley Jennison nabarvila jejich vlasy mixem studených odstínů IGORA ROYAL Ashy Cedar a IGORA ROYAL Naturals. Tyler Johnston nechal pro zvýšení rozzařujícího efektu barvy vlasy dlouhé s tupým střihem, který pracuje s přirozenou strukturou vlasů.

Trend 3: TEXTURE TENSION

Iluze – tento trend je o průsvitnosti, síle jednoduchosti, tónovaných přirozených odstínech, pastelech a zářivých bílých tónech. Raincolor je nová barvicí technika od Schwarzkopf Professional, která ve vlasech vytváří zářivou iluzi objemu nebo struktury. Někdy méně znamená více, a to platí v případě zdánlivě nenápadných efektů, které jsou vidět, ačkoli jsou skryté. To je strukturovaná jednoduchost, integrita a nadčasovost. Popelavé vlasy vypadají super přirozeně, ale zároveň vyzařují magické strukturované světlo.

X-presion (@xpresioncreativos)

Pro tento trend se Schwarzkopf Professional propojil s kreativními experimentátory z týmu X-presion, kteří skutečně posouvají hranice tvrzení, že „život je příliš krátký na nudné vlasy!“. Pro novou vizuální iluzi #raincolor použil umělecký tým nejčistší barvu IGORA ROYAL k vytvoření třpytivých zlatých a hnědných kontrastů, které zachycují světlo a vytváří pohyb připomínající déšť.

Styl z přehlídkového mola (modelka Petra (@petrahegedus)

Vlasy jsou dlouhé s plnou ofinou. IGORA ROYAL barva je vrstvená. Umožnily to různé varianty techniky #raincolortexture. Čím více „dešťových kapek“, tím je efekt výraznější.

Styl ze salonu 1 – Bo (@bodonttryme)

Varianta pro salon má podobu krátkého mikádovitého střihu s ofinou, je vytvořeno technikou #raincolorvolume. Pro výraznější 3D efekt se střídají světlejší a tmavší tóny IGORA ROYAL.

0

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tři trendy v podzimních účesech: Dominují extrémy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *