Rubriky

V zajetí času a vzájemné přitažlivosti

Hřejivé světlo zalévá snové město. Na ulici je spousta lidí, z davu však vystupuje štíhlá elegantní žena, které zkříží cestu charismatický muž. Zahlédnou se, ale nezastaví… Přesto zanedlouho přitažlivost zvítězí. Podivným způsobem i nadále prožívají toto setkání, jako by se čas zastavil: jejich oči se setkaly, ramena se dotkla, najednou jsou oba v zajetí aury toho druhého. Jak se rozhodnout tváří v tvář tak neodolatelné přitažlivosti? Usmějí se na sebe, propadnou navzájem svému kouzlu, sblíží se, nebo budou pokračovat každý sám vstříc své vlastní budoucnosti…?

Toto chvilkové a zároveň věčné setkání ženy a muže je zachyceno v nové vůni Timeless pro ni i pro něj. Dvě výrazné a unikátní kompozice směřují ke stejné nadčasové eleganci, která nezná hranice a je pro značku Lacoste tak typická. Díky nečekaným akordům symbolizuje L’Homme Lacoste Timeless liberální interpretaci svěžesti. Její alter ego, Lacoste Pour Femme Timeless, je rafinovanou dřevitě květinovou vůní se smyslným charakterem. Obě z těchto nových signature vůní Lacoste zachycují, každá po svém, plnou intenzitu okamžiku, který má vydržet navěky.

L’Homme Lacoste Timeless

Co je nadčasovější než svěžest v pánské vůni? Přesně tak k tvorbě L’Homme Timeless přistupoval mistr parfumér Michel Girard. „Mým cílem bylo prozkoumat různé možnosti vyjádření svěžesti v pánské vůni. Představa překvapivé kombinace záplavy koření a ovocných zelených tónů mě vedla k vytvoření této kontrastní svěžesti: překvapivější, intenzivnější a proč ne… nadčasové.“

V této nové aromatické dřevité a kořeněné vůni překvapivé spojení dvou nových tónů obohacuje a zesiluje legendární fasety L’Homme Lacoste: nádherně jemný motiv čaje přináší ovocné rebarboře dotyk svěžesti. Na podkladu vanilky, cedrového dřeva, Akigalawood (exkluzivní přísada parfumérského studia Givaudan) ambry a pižma zvýrazňuje kardamom kořeněný charakter pepře a zázvoru a vytváří krásně vyváženou kompozici.

Díky inovativní osvěžující struktuře a průsvitnému šedému flakonu s námořnicky modrým lemováním je L’Homme Timeless moderní interpretací původní vůně L’Homme Lacoste, kterou vytvořil Michel Girard.

10

Lacoste Pour Femme Timeless

Elegantní, přímočarý a průsvitný flakon Lacoste Pour Femme Timeless obsahuje zářivě rafinovanou vůni, která podtrhuje kódy věčné ženskosti. Tato verze, kterou zdobí přirozená elegance, míří ke smyslnosti, pohrávající si s představou svůdnosti. Mistr parfumér Olivier Cresp spojuje dvě formy růžové esence, které si zkříží cestu a dotknou se rameny. Pokusil se vtisknout původní vůni nový květinový charakter pomocí kůry mandarinky. Bílá kytice jasmínu a gardénie slaví návrat – absolut z pomerančového květu dává vůni jasné, svěží zelené tóny. Pačuli si hraje s uhrančivým kadidlem, aby přinesla smyslnější hřejivost santalovému dřevu, klíčové přísadě Lacoste pour Femme.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V zajetí času a vzájemné přitažlivosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *