Rubriky

V závoji švestkových květů

Společnost Burberry uvádí HER BLOSSOM, gurmánskou podobu původní Eau de Parfum, která je zahalena do zářivých tónů švestkových květů. Tato lehoučká a něžná kombinace rozkvetlých květin a jemných okvětních plátků zachycuje duši jarního Londýna.

Vůně: Burberry Her Blossom, kterou navrhl mistr parfumér Francis Kurkidjan, se otevírá tóny mandarinky a růžového pepře, které jsou zabalené do švestkových květů a pivoňky. Ve spodních tónech zaznívají krémové noty santalového dřeva a pižma, které této lehoučké ovocné kompozici dávají hřejivost a hloubku. „Burberry Her Blossom eau de toilette našla inspiraci v londýnských parcích uprostřed jara. Spojení švestkových květů, citrusových nót a jemných okvětních plátků pivoňky vytváří překvapivý květinový vánek. Krémové santalové dřevo a lehký motiv pižma doplňují lahodný a příjemný rukopis něžné ženskosti,“ říká Francis Kurkidjan.

Flakon: Je inspirován archivním designem vůní Burberry a ozdoben bílým uzávěrem, který zastupuje rozkvetlé stromy. Hladké prohnuté sklo nahoře zdobí zlatý kroužek, který si můžete doplnit o iniciály.

Kampaň: Září v ní Cara Delevigne, která symbolizuje energickou duši typické Londýňanky. Pro tuto novou interpretaci Her zachytil Juergen Teller Caru na sérii přirozených snímků na jaře v jejím rodném Londýně. Cara objevuje parky zalité sluncem a pěšiny vedoucí rozkvetlými záhony… Ukazuje rostliny i zvířata, která novou vůni ztělesňují.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V závoji švestkových květů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *