Rubriky

Velký návrat lesků na rty!

V posledních letech převládaly v našich kosmetických taštičkách převážně matné rtěnky, rok 2020 bude ale ve znamení velkého návratu lesků! Neznamená to však, že byste musely rezignovat na barevné rty – značka L‘Oréal Paris uvádí na trh vysoce pigmentovanou, přitom lehkou a lesklou dlouhotrvající rtěnku Brilliant Signature. Tuto rtěnku na svých rtech ani neucítíte, zato vaše okolí si jí určitě všimne.

Zapomeňte na lepivé lesky ve stylu 90. let. Brilliant Signature jsou novou definicí lesku a rtěnky v jednom. Jsou vysoce pigmentované, s lehkou texturou, která nelepí a dodává tak rtům příjemný pocit. Mají lesklý finiš s oslnivým vinylovým provedením, ale zároveň i dlouhotrvající efekt (pigmenty se jakoby ,,vpíjejí‘‘ do rtů).

Tato nová tekutá rtěnka je tak lehká, že definuje nová pravidla aplikace. Klíčem je vysoká koncentrace vody, díky tomu je lesk příjemný a ultra lehký na rtech, snadno se aplikuje a nezanechává pocit slepených rtů. Ať už jste fanynkou přirozených, nebo výrazných odstínů, můžete snadno dosáhnout krásně lesklých rtů. Podtrhněte vaši jedinečnost brilantním leskem a dlouhotrvajícími, intenzivními barvami s Brilliant Signature!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Velký návrat lesků na rty!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *