Rubriky

Vstříc zářivé budoucnosti

Jste připraveni převrátit svět naruby? Seznamte se s elektrizující kolekcí Wired od značky Urban Decay, která převrátí každodenní líčení vzhůru nohama. K dispozici je několik nových produktů se špičkovými složeními a nečekané odstíny, jež vysílají zářivé vlny ke všem lidem, které potkáte. Tato kolekce je díky barevné škále dokonale roztíratelnému složení jednoznačně určená vašemu odvázanějšímu já.

Zvolte elektrizující odstíny

Neonové odstíny už nejsou jen pro večerní líčení. Díky paletce Wired Pressed Pigment Palette se škálou deseti šokujících zářivých odstínů na obličej, oči a tělo je můžete použít, kdykoli budete chtít vyniknout a šokovat. Každý z těchto sametově hebkých pigmentů přináší bláznivě intenzivní barevnost a zároveň se dokonale roztírá a vrství, pro sytější, nadpozemský vzhled. Experimentujte s kombinováním těchto hyperpigmentovaných odstínů, nebo se ponořte do čistě bílého pigmentu Glitch pro dokonalou transformaci zářivých odstínů na ultra moderní pastelové tóny.

Budete šílet

Přidejte ke svému líčení odstín Jolt s maximálně fluorescenční neonovou zelenou, nebo lehce naberte odstín Chaos s kobaltovou modrou, s níž vyvoláte značný rozruch. Tyto pigmenty na nové úrovni lze nosit všude. Paletka Wired Palette je navržena tak, abyste přesně věděli, které odstíny jsou určené pro vaše oči a které jsou pro obličej a tělo. Namalujte se od hlavy k patě s odstíny Gravity, Savage, Switch a Slowburn a budete mít zaručeno, že během festivalové sezony vyniknete z davu.

Elektrizující linky

Zvyšte napětí s očními linkami Wired Double-Ended Eyeliner & Top Coat. Konec s ultra jemným štětečkem používejte k vytvoření šokující přesné, saténové černé tekuté linky. Po úplném zaschnutí linky zesilte účinek s houbičkovým aplikátorem na druhém konci s transformačním pudrem pro zářivé, otěru odolné, duhové líčení s šokujícím efektem.

Okouzlujte celý den a celou noc

Tužka na oči s voděodolným a dlouhodržícím složením, které získalo několik ocenění, právě dostala náboj energie. Seznamte se se čtyřmi novými ultrazářivými odstíny tužky na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil. Její notoricky známé krémové složení hladce klouže jako po másle a jakmile zaschne, ani se nehne, takže si sebou klidně vezměte tyto super nabité oční linky na vyjížďku.

Vyvolávejte reakce

Uzamkněte své rty do veganských, dlouhotrvajících lesklých rtěnek, nyní v zářivých výrazných barvách. Dlouhodržící složení Vice Lip Chemistry reaguje s vaším pH a během pár minut se vyvine tak, aby pro vás vytvořilo jedinečnou barvu na míru. S pěti novými odstíny rtěnky Wired už vaše ústa nikdo neumlčí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vstříc zářivé budoucnosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *