Rubriky

Vůně pro nezávislé ženy

Christina Aguilera Definiton je dámská smyslná vůně určená silným ženám, které se chtějí cítit sexy a neodolatelně, ale nejsou prvoplánově provokativní. Květinově-pižmová vůně se otevírá dynamickým kontrastem šťavnatého ovoce a jemných květin. V srdci se snoubí bílá a žlutá orchidej. Základ vůně tvoří kombinace ambry, cypřišku a otočníku. Nositelka této vůně bude po celý den zahalena do příjemného květinového opojení.

Protáhlý hranatý flakon této vůně je symbolem ženské síly. Květinový potisk s krajkou je kontrastem ženské jemnosti a smyslnosti. Motiv krajky je navíc symbolickým propojením všech vůní Christiny Aguilery.

Sortiment a ceny: EdP 15 ml za 530 Kč, 30 ml za 710 Kč, 50 ml za 810 Kč

 

 

Módní ikona Naomi Campbell představuje svou novou vůni Glam Rouge, inspirovanou jejím výrazným třpytivým líčením z předávání cen MTV Video Music Awards. V každé ženě probudí její vnitřní bohyni – okouzlující a svůdnou, a podtrhne její půvab po celý rok.

Po nanesení na pokožku vás nejprve osvěží nóty mandarinky a pomeranče v kombinaci s neroli a bergamotem. V srdci se skrývá orientální jasmín, který se mísí s květy pomeranče, broskví, mandlemi a ylang ylang. V závěru se pak celá vůně zakulatí teplými dřevitými nóty s vášnivou vanilkou.

Sortiment a ceny: EdP 30 ml za 690 Kč

K dostání v síti drogerií DM

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro nezávislé ženy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *