Rubriky

Změňte svou koupel v zážitek

FAnn parfumerie představují francouzskou tělovou péči, která vás dostane svou neodolatelnou vůní a mimořádně kvalitním složením bez parabenů a silikonů. Pokud však očekáváte od kosmetických produktů ještě víc, u značky COTTAGE se můžete spolehnout na její ekologický přístup. Péče o tělo je neodmyslitelnou součástí každodenního života, tak proč ji nepovýšit na dokonalý zážitek. Prostřednictvím produktů COTTAGE poskytnete vaší pokožce nevšední péči.

Hypoalergenní sprchové krémy obsahují 97 % složek přírodního původu. Jejich receptura respektuje i tu nejcitlivější pokožku. Uklidňující ingredience jsou známé pro své hydratační vlastnosti a pohodlí. Produkty jsou svým složením vhodné zejména pro suchou a citlivou pokožku.

Hypoallergenic Shower Cream Rice Powder (560 ml)

Hypoalergenní sprchový krém je obohacen o rýžový prášek, známý svými změkčovacími vlastnostmi. Sprchový krém respektuje přirozenou rovnováhu pokožky a zachovává hydrolipidický kožní film.

Hypoallergenic Shower Cream Velvet Honey (560 ml)

Hypoalergenní sprchový krém je obohacen o medové květy, původní nektar uznávaný pro jeho zvlhčující a uklidňující vlastnosti. Sprchový krém respektuje přirozenou rovnováhu pokožky a zachovává hydrolipidický kožní film.

Balení produktů COTTAGE je šetrné k životnímu prostředí, obaly jsou 100 % recyklovatelné a jejich ecodesing obsahuje až o 15 % méně plastu. Každý z produktů nese ochrannou známku Imprim’Vert®.  Cílem značky Imprim’Vert® je povzbudit společnosti, které mimo jiné například tisknou na své obaly etikety, provádět konkrétní kroky vedoucí ke snížení dopadu své činnosti na životní prostředí

Linii Cottage Hypoallergenic zakoupíte v síti FAnn parfumerií.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Změňte svou koupel v zážitek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *