Rubriky

Červené odstíny s duhovými odlesky

Objevte barvy iNOA Red Nebula uváděné v první kampani L’Oréal Professionnel navržené umělou inteligencí. Nová generace červených odstínů díky okouzlujícím duhovým odleskům mění zaběhnuté standardy. Spojení nejmodernější umělé inteligence s již tolikrát oceněnou technologií ODS barev iNOA umocňuje celkový smyslový zážitek a přenáší kadeřníky i jejich klienty do světa, kde se představivost potkává s realitou.

V roce 2009 značka L’Oréal Professionnel rozvířila světový trh uvedením barev iNOA, které převrátily zaběhnuté přístupy k barvení vlasů, plně v souladu s dědictvím značky – zakladatel firmy Eugène Schueller v roce 1909 vyvinul vůbec první šetrnou barvu na vlasy. První profesionální barva bez amoniaku, poháněná oleji, s patentovanou technologií Oil Delivery System (ODS), je od roku 2009 ztělesněním špičkové profesionality, která přináší luxusní zážitek z barvení v salonu. Přidáním 2 nových odstínů (4.26 a 5.26) do škály barev iNOA, značka L’Oréal Professionnel reaguje na rostoucí mánii po nové generaci červených odstínů. Červená se na sociálních sítích stala skutečným fenoménem: počínaje jedním z nejpoužívanějších hashtagů #BurgundyHair, přes miliony označení na TikToku a Instagramu, až po odstín bordó (19-1617 TCX), který byl společností Pantone zvolen barvou roku 2023.

Díky barvám iNOA Red Nebula mají kadeřníci opět příležitost nabídnout svým klientům maximálně inovativní a personalizované zážitky, profesionální techniky a zaručené barevné výsledky (aplikace barevných zón, stínování u kořínků či French Zoning).

Sofistikované studené červené odstíny s bordó odlesky jsou viditelné i na tmavých základech a jsou určené pro jemné a dlouhotrvající barevné kombinace, které si zachovávají sytosti i po 10 týdnech (o 70 % nižší míra vymývání odlesků). Nové odstíny jsou inspirované světem a barvami metaverza: jemná kombinace červených a duhových odlesků představuje novou generaci červených odstínů. Podobně jako se vesmírná mlhovina Nebula odráží na pozadí noční oblohy, tak i 2 nové odstíny iNOA Red Nebula nejlépe vyniknou na tmavých vlasech. Je tomu tak díky molekulám s vysokou chromatičností obsažených v barvivech DM5 a Carmilane, která zajišťují sytou a dlouhotrvající barvu. Aby vynikla zářivost nových odstínů i převratná technologie barev iNOA, jsou odstíny iNOA Red Nebula zobrazeny v technicky vyspělém a futuristickém světě.

Ztělesněním této inovace je vůbec první tiskový mluvčí, kterého značka L’Oréal Professionnel vytvořila pomocí umělé inteligence. Tento „Spokatar“ (spojení anglických slov mluvčí + avatar) vznikl v hypnotizujícím vesmírném světě inspirovaném metaverzem, do kterého značka vstoupila před několika měsíci. Značka L’Oréal Professionnel svým odvážným skokem do světa umělé inteligence mění budoucnost kreativity. Přichází s inovativní kampaní, která je 100procentně tvořena z dynamicky se vyvíjejících podnětů. Prostřednictvím nové kampaně se značka vydala směrem špičkových technologií. Díky propojení umělé inteligence a kadeřnického řemesla otevírají barvy iNOA Red Nebula neomezené možnosti a dávají kadeřníkům volnou ruku v jejich kreativitě. Díky reálným ukázkám „před a po“ mohou kadeřníci s jistotou uv30ádět své virtuální projekty do života.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Červené odstíny s duhovými odlesky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *