Rubriky

Nepodceňujte ochranu před sluncem

Letní počasí je tady dříve než obvykle, slunce má docela sílu a pokožka je po zimě určitě citlivější. Na „startu“ jsou proto vhodné přípravky s vyšším faktorem SPF 50, především pak na obličej. Značka SynCare nabízí především ZINCI SUN s vysokou ochranou ve 2 verzích – tónující a bílý. Tónující je vhodný na tvář a bílý zase výborně chrání citlivá místa na těle. Je vhodný na hřbety rukou a výborně ochrání ruce a ramena na kole. Pro ty, kteří dávají přednost olejům, má SynCare opalovací olej SUN Protect s betakarotenem.

Tónuje a chrání současně

Lehce tónující krém SynCare ZINCI SUN s vysokým SPF 50+ je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé se sklonem k pigmentovým skvrnám. Obsahuje fyzikální a nedráždivé UVA a UVB hybridní filtry, které pokožku nezatěžují a současně brání jejímu stárnutí. Díky speciálním pigmentům dokáže navíc pokožku krásně sjednotit a současně projasnit.

Překvapí vás ultra lehká hedvábná textura krému, která vytváří neviditelný závoj, odolný proti pocení i při vysokých teplotách. Přípravek je ideální pro ochranu jemné pleti obličeje po celý den, na pláži, při sportu nebo procházce městem.

 

 

 

 

 

Nespalte se

Vysoce ochranná formule SynCare ZINCI SUN je určená pro extra citlivou pleť se sklonem k hyperpigmentaci. Obsahuje rezistentní clonu mikročástic zinku a vysoké SPF 50+ pro maximální ochranu pokožky před sluncem. I jemná vrstva tohoto vodě odolného přípravku spolehlivě ochrání pokožku před intenzívním slunečním zářením při pobytu u moře.

Přípravek je vhodný přípravek pro jedince trpící sluneční alergií. Můžete se na něho spolehnout, extra citlivé partie, jako je oblast kolem očí, rtů a nos, ramena, krk i váš výstřih, zůstanou bez podráždění. Praktické balení s dávkovačem umožňuje komfortní použití a bezpečnou manipulaci na pláži i na cestách.

 

Opalovací olej

Obsahuje arganový olej a betakaroten, a proto dovolí pokožce zdravě zhnědnout, ale nedovolí ji stárnout. Půvabný bronz podpoří betakaroten, zatímco pečující arganový olej se stará a výživu pokožky a její přitažlivé vyhlazení. SynCare SUN Protect existuje ve 2 variantách, takže si můžete zvolit podle svého fototypu SPF 30 nebo 50.

Oba bezpečně chrání vaši pokožku, aniž by bránily jejímu zhnědnutí. Takže si pobyt na slunci můžete užívat bez obav ze spálení. Olej se krásně roztírá a díky bezpečnému obalu ve spreji nikam nevyteče. Pokožku krásně vyhladí, jemně promastí a zabrání tak vysušování a tvorbě šupinek.

Přípravky seženete na e-shopu značky, navíc tam najdete řadu cenných rad pro zdravé opalování.

Znáte svůj fototyp? SynCare má pro vás dárek. Diagnostiku pleti a vašeho fototypu můžete získat nyní ZDARMA! Více na www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nepodceňujte ochranu před sluncem”

Napsat komentář