Rubriky

Styling pro váš přirozený účes

Wella představuje kolekci stylingových produktů Wellaflex Black Collection, bez kterých se Váš dokonalý účes neobejde.

Díky produktůmWellaflex se styling stává snadným, efektivním a senzačně přizpůsobeným životnímu stylu moderní ženy. Výrobky z nové speciální kolekce Wellaflex jsou vytvořeny tak, aby podpořily dokonalý vzhled a sebevědomí každé ženy. Být stále na cestách již nevyžaduje žádné kompromisy: Wellaflex umožňuje vlasům držet krok s rušným životem. Zajišťuje, že kadeře a vlny dokonale drží tvar a to celý den. Poskytuje přirozeně vypadající účes s nepřekonatelnou fixací. Odpovídá aktivnímu životu moderní, společenské ženy, která dbá na svůj vzhled. Aby zářila, zatímco si užívá atmosféru města.

The Special Collection

Wellaflex Special Collection je sada čtyř produktů, díky nimž je domácí styling snadný, ale maximálně efektivní.

Wellaflex Curls & Waves Lightweight Styling Spray s Flex Curl Formula poskytuje dlouhotrvající pružnost a elasticitu pro živé kudrny a vlny, aniž by se lepily a vysušovaly. Díky němu účes vydrží až 24 hodin a navíc ho zcela zbaví krepatění.

Wellaflex Form & Finish Hairspray s FixControl™ Technology poskytuje spolehlivou fixaci a mimořádně silnou fixaci účesu, a to až na 48 hodin.

Wellaflex Instant Volume Boost Lightweight Gel Spray obsahuje Hair Taming Complex, s úžasným makadamiovým olejem, který dodává objem. Chrání vlasy před teplem a zachovává jejich pružnost.

Wellaflex Sensitive Mousse, obsahující Hair Taming Complex je jemný styling pro vlasy, které se nelepí, snadno se upravují a jsou poddajné, silná ale flexibilní fixace až na 24 hodin. Mimo to také vlasy chrání před poškozením slunečním zářením a vlhkostí.

S Wellaflexem vaše vlasy nikdy nezůstanou pozadu za vaším hektickým životním stylem. Vlasy plné pohybu získají jemnou a pružnou strukturu, která si udrží svůj tvar po celý den. Pro úžasnou kvalitu a objem. Pro plné, husté vlasy.

Zakoupíte v DM SK, DM CZ, ROSSMANN CZ, TETA SK, NOTINO, GLOBUS CZ, KAUFLAND SK

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Styling pro váš přirozený účes”

Napsat komentář