Rubriky

Paletky v barvách Paříže

Paříž, synonymum pro lásku, krásu, módu a kulturu. Dechberoucí město, které tepe životem v každé své uličce, v každém parku, kavárně, v divadlech, na nábřežích Seiny, v každičkém svém zákoutí. Francouzská kosmetická značka Bourjois se při tvorbě svých produktů vždy inspiruje pařížským stylem a elegancí. Nové paletky Beau Regard 4 in 1 Eye Palette (499 Kč) nejsou výjimkou. Když se na ně podíváte, dýchne na vás Paříž.

Place de l‘Opéra, Rue de Café, Quai de Seine, to jsou názvy tří druhů paletek Beau Regard 4 in 1 Eye Palette. Jak už název napovídá, jde o čtyři produkty v jedné paletce. Najdete zde nejen oční stíny (lesklé i matné), ale také podkladovou bázi, díky které líčení vydrží až 10 hodin, rozjasňovač, který můžete použít nejen na oči, ale i na lícní kosti a oční linku pro dramatičtější nalíčení očí. Navíc oční stíny můžete aplikovat jak na sucho, tak i s namočeným aplikátorem pro dosažení výraznějších a sytějších odstínů barev. Stylové a zároveň praktické balení s magnetickým zavíráním, doplněné o integrované zrcátko a dvojitý aplikátor, bude ozdobou vaší kosmetické taštičky. Můžete si vybrat ze tří druhů:

Romantická paletka s názvem Place de l’Opéra je inspirovaná podvečerní atmosférou tohoto náměstí, kterému vévodí Garnier opera se svou sluncem ozářenou střechou. Najdete v ní odstíny lesního ovoce, růžové a béžové.

Klasická nude paletka Rue de Café je inspirovaná útulnými pařížskými kavárnami, především Café de Flore, s vůní čerstvě upečeného croissantu, horké čokolády a kávy. Najdete v ní odstíny teplé béžové, hnědé a čokoládové.

Magická Quai de Seine je do zlata a vínova laděná paletka, inspirovaná večerní atmosférou v Guinguette a západem slunce nad pařížskou Seinou. S paletkou 4 in 1 Eye Palette si snadno vytvoříte úžasné líčení očí od denního až po večerní, přesně takové, jaké zrovna chcete. Staňte se malířkou a začněte kreslit svůj příběh z Paříže.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Paletky v barvách Paříže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *