Rubriky

Bonbonková manikúra v barvách Mentos

Co vznikne, když dáte dohromady všemi milované bonbony (Mentos) a superhvězdu rychleschnoucích laků na nehty Sally Hansen® Insta-Dri®? Ovocně svěží kolekce limitované edice laků, na které se vám zkrátka budou sbíhat sliny a jejíž odstíny jsou více než hodny jména světově nejoblíbenějšího dražé.

„Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos je dvojice ikonických značek, které se spojily v neodolatelně sladké spolupráci,“ říká Celia Tombalakian, viceprezidentka globálního marketingu pro značku Sally Hansen®. „Společně přinášíme zábavu a ovocnou svěžest do světa laků na nehty – akorát včas na jaro.“ Sally Hansen se přidává do řady pečlivě vybíraných partnerů Mentosu a dostává tak tuto ikonickou a milovanou značku do úplně nové kategorie produktů. Mentos a Sally Hansen spojila licenční agentura Mentosu, Lisa Marks Associates (LMA).

„Jsme upřímně ohromeni tím, jak skvěle Coty zachytila ducha značky Mentos v této originální a hravé kolekci Sally Hansen x Mentos, která je skutečně plná překrásných jarních barev,“ říká Christine Cool, area licensing manažerka Perfetti Van Melle. Sally Hansen® Insta-Dri®, která nese v USA pozici jedničky mezi rychleschnoucími laky, je řada laků se složením 3-v-1, což znamená, že laky obsahují jak podkladový, tak vrchní lak. Dopřejí vám tak bezchybný finiš i lesk, a navíc zasychají do 60 sekund. Štěteček Insta-Dri® zase svým tvarem a šířkou zajišťuje plné pokrytí nehtu jedním tahem, takže střídání barev „prostě jen tak“ je snadné a zábavné. Jeden tah, jedna vrstva.

Mentos, vyráběné společností Perfetti Van Melle Benelux, B.V., je světovou jedničkou ve výrobě dražé a již 88 let globálním lídrem na trhu se zastoupením ve více než 150 zemích.

Limitovaná edice Sally Hansen® Insta-Dri® x Mentos, “sladká jarní odměna”, je mixem 8 zářivých a pastelových odstínů s všemožnými finiši, od třpytivého, přes krémový až po perleťový (přičemž víčka laků korespondují s barvou laku):

  • The Freshmaker: zářivě bílá posetá modrými třpytkami, které zkrátka křičí Mentos.
  • Confection Perfection: snově krémový odstín v energické růžové.
  • You’re The Zest: světlá a lahodně citrónová krémová barva.
  • Orange You A Peach: plátek broskvově pastelové s krémovým finišem.
  • Fuchsia Fizz: perleťově růžová, která vzdává hold metalickým balením Mentos.
  • Cutie Fruitie: mix třpytek, které vypadají jako ovocná party v lahvičce.
  • Peppermint Dandy: krémově modrý odstín, jehož limitem je nebe.
  • Mint To Be: jablkově zelená krémová se špetkou kyselosti.

Kolekce Sally Hansen Insta-Dri® x Mentos bude dostupná v síti drogérií dm.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bonbonková manikúra v barvách Mentos”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *