Rubriky

Chiara Ferragni ambasadorkou šperků Pomellato

Pomellato, inovativní milánská značka šperků, a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, představují iniciativu POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE podpořenou kampaní, kterou zvěčnila světová fotografka a feministka Cass Bird.

Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, je nyní také ambasadorkou uznávané šperkařské značky Pomellato. Společně podporují poselství, v němž usilují o posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování své platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentičtější pojetí krásy.

Chiara Ferragni, nejoblíbenější milánská osobnost, a další inspirující ženy různých prostředí, generací a národností nyní zastupují iniciativu Pomellato Sisterhood. Pro kampaň byly tyto moderní hrdinky zachyceny fotografkou Cass Bird.Ta je známá pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup k fotografování. Poskytuje bezprecedentní, zajímavý pohled na ženy Pomellato, pohled očima ženy. V obrazech kampaně Pomellato Sisterhood Initiative zachycuje Chiaru Ferragni s pohledem plným síly. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce NUDO značky Pomellato, nebo nových šperků inspirovaných řetězem BRERA, v kampani doslova září. Značka Pomellato je u nás k dostání exkluzivně v klenotnictví Halada.

Kampaň Pomellato Sisterhood Initiative je natočena černobíle, aby lépe zachytila pravost každé ženy. „Pomellato Sisterhood Initiative: Powerful Exchange“ představují Jane Fonda, Chiara Ferragni, Peyton List, Caroline Daur a další. „Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského vedení – ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv,“ dodává ředitelka Pomellato Sabina Belli.

 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chiara Ferragni ambasadorkou šperků Pomellato”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *