Rubriky

Dodejte šedivé zimě barvu

Na jarní sluníčko si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Ale poslední pochmurné zimní dny si můžete zpříjemnit barevnými botami a kabelkami. Trendové modely z aktuální kolekce Deichmann vám určitě vykouzlí úsměv na tváři.

Barvy mají na naši psychiku výrazný vliv. Snad nejveselejší je barva slunce, tedy žlutá. Zářivě sytá barva symbolizuje radost, veselí, štěstí a dobrou náladu. Vyzařuje teplo a pohodu, a proto je ideálním adeptem na osvěžení vašeho zimního šatníku či botníku. Podobně pozitivně působí i oranžová, která přináší optimismus, pocit štěstí a povzbuzení.

Jestli na vás doléhá každodenní koloběh povinností, vsaďte na zelenou. Zelená barva zklidňuje mysl, odpoutává od stresu a budete se díky ní cítit uvolněněji. K uvolnění nepříjemného napětí přispívá i tmavě modrá. Evokuje v nás pocit jistoty, harmonie a klidu.

Cítíte, že potřebujete navrátit ztracenou energii, elán a motivaci? Rozzařte svůj vzhled doplňkem nebo obuví ve výrazné červené barvě. Kromě zmiňovaných vlastností vám dodá také potřebné sebevědomí a šmrnc!

Vyberte si z barev tu, která vám je nejbližší, a nechte obuv, ať vám dělá radost po celý den.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte šedivé zimě barvu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *