Rubriky

Řešení proti padání vlasů – pro muže

KÉRASTASE umožňuje mužům žít beze strachu z padání vlasů. Zažívá to mnoho mužů. Přijde moment, kdy si prsty projedou vlasy a zjistí, že už jich není tolik jako dřív. Také ve sprše a v hřebenu zůstává mnohem víc vlasů. Navíc jsou vlasy jakoby slabší a jemnější. Co se to děje? Co s tím mohou dělat? Značka Kérastase představuje Genesis Homme, kompletní řadu luxusních produktů proti padání vlasů pro muže. Účinná, diskrétní a luxusní řada pěti produktů Genesis Homme se snadno používá a bez problémů se stane součástí běžné vlasové péče každého muže.

Co je spouštěčem padání vlasů u mužů?

Denně nám přirozeně vypadne 50–100 vlasů. U vyššího poctu již mluvíme o nadměrném padání vlasů. Existuje několik příčin, které mají vliv na urychlení tohoto procesu.

Vnější příčiny: Sluneční záření nebo znečištěné životní prostředí mohou způsobit oxidační stres prostřednictvím tvorby volných radikálů. Kouření i nevhodná strava mohou také přispívat k procesu padání vlasů. Způsobují ztrátu plné funkčnosti buněk, které se podílejí na regeneraci a růstu vlasových folikulu.

Vnitřní příčiny: Genetická výbava a hormony mohou se stárnutím vlasové pokožky přinášet zmenšování vlasových folikulů. Postupem času jsou normální vlasy nahrazovány jemnými (velusovými) vlasy, protože průměr vlasových vláken se zmenšuje. To způsobuje řídnutí vlasů na pohled, které je často spojeno také s menším leskem, hebkostí a pevností.

Vědecké poznatky o padání vlasů:

Výzkumní pracovníci L’Oréal zjistili, že předčasné padání vlasů je doprovázeno zesílením pouzdra kolem vlasového folikulu. Kolagen se hromadí kolem folikulu, kde ztuhne. Tím zabraňuje vlasu, aby se pevně a hluboko upevnil ve svém kořínku. Ztuhlé pouzdro stlačuje vlasovou cibulku a brání tak mikrocirkulaci, která přivádí do vlasu živiny. A při nedostatečné výživě ze zmenšeného folikulu rostou tenčí a slabší vlasová vlákna, která mohou předčasně vypadnout.

Dvě hlavní příčiny padání vlasu u mužů:

Padání vlasů od kořínků

Vlasy ztrácejí ukotvení v oblasti kořínků, což vede k postupné ztrátě vlasů. Tyto změny jsou viditelné hlavně na temenu hlavy a ustupující kontuře.

Ztenčení vlasových vláken

Jednotlivé vlasy ztrácejí svůj průměr, což vede k pocitu jemnějších a ochablých vlasů, které se velmi špatně upravují.

Řada vlasové péče Genesis Homme řeší padání vlasů dvěma způsoby:

Okamžité zesílení vlasových vláken + den za dnem lepší ukotvení u kořínku

Muži hledají příjemný způsob, jak se bránit padání vlasů. Systém, který zapadne do jejich denní rutiny. Ale jejich největším přáním je péče, která bude opravdu fungovat. Řada Genesis Homme přichází s dvoufázovým řešením, které nabízí okamžité zhuštění vlasů již po prvním použití. Díky němu vlasy vypadají plnější a mladistvější. Mezitím působí účinné látky i na buněčné úrovni. Zlepšují schopnost vlasové pokožky udržet déle vetší množství vlasů. Oba účinky jsou součástí produktu každodenní rutiny pro muže. Díky tomu se rada Genesis Homme stává příjemným a snadno použitelným řešením, které skutečně funguje – okamžitě i v průběhu času.

Věda o boji proti padání vlasů:

Bohatý koktejl vylepšených účinných látek útočí na obě příčiny úbytku masy vlasů, výsledkem je okamžitý objem a dlouhotrvající ochrana vlasů.

Spojení tří účinných látek mužům přináší ty nejlepší možné výsledky pro zhuštění a ukotvení vlasů. Padání vlasů je složitý problém a jeho řešení vyžaduje vysoce sofistikovaný přístup. Produkty rady Genesis Homme obsahují složení tři účinné látky, které zvětšují průměr jednotlivých vlasových vláken. Pomáhají vlasům zůstat bezpečně ukotvené ve folikulu a chrání před vnějšími agresivními vlivy, které by mohly bránit růstu nových vlasu.

Kořen zázvoru

Zázvor, který lidé konzumují již po tisíce let, je tropická rostlina pocházející z Asie. Složení rady Genesis obsahují zázvor z Madagaskaru, který se získává ekologickým chemickým postupem při extrakci CO2. Tato složka je známá svými ochrannými účinky proti vnějším agresivním vlivům.

Kreatin

Tato molekula se získává syntézou esenciálních aminokyselin a je přirozenou součástí lidského těla. Kreatin podporuje tvorbu elektrostatických vazeb ve vlasové kůře, pomáhá obnovovat a posilovat strukturu vlasu zevnitř.

Aminexil

Aktivní látka, která je součástí séra Sérum Anti-Chute Fortifiant v 1,5% koncentraci, prokázala své účinky při prevenci padání vlasů. Aminexil brání tuhnutí kolagenu kolem vlasových folikulů, což je jev spojený s nadměrným padáním vlasů. Obal zůstává pružný a umožnuje tak vlasům lépe se ukotvit ve vlasové pokožce. Zároveň usnadňuje příjem základních živin do vlasové cibulky.

Vůně pro moderního muže:

Krásná parfemace, základ každého vlasového rituálu značky Kérastase, vás přenese do světa svěžesti. Pro vlasovou radu Genesis Homme jsme vytvořili mužnější verzi ikonické vůně dámské řady Genesis, která je jemnější a méně koncentrovaná. Vůně známá jako Bergamot Deliziosa je citrusově orientovaná fougère vůně se zakulacenými dřevitými nótami, představující pečující zážitek, který povzbudí smysly a pozvedne ducha.

Složení řady GENESIS HOMME:

1) Mytí

Dvě šamponové lázně přizpůsobené mužům nacházejícím se v různých fázích padání vlasů.

BAIN DE FORCE QUOTIDIEN

Denní čisticí posilující šamponová lázeň

Více než 80 % zákazníků říká, že je jejich vlasová pokožka osvěžená, vyvážená a oživená.

BAIN DE MASSE ÉPAISSISSANT

Šamponová lázeň pro posílení a hustotu

Texturizační efekt s okamžitým pocitem většího množství vlasů.

2) Regenerace

SÉRUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT

Denní posilující sérum proti padání vlasů

Okamžitě posiluje, stimuluje a dodává energii vlasové pokožce. Zároveň dlouhodobě minimalizuje padání vlasů.

3) Styling

SPRAY DE FORCE ÉPAISSISSANT

Péče ve spreji pro posílení a obnovení hustoty

Okamžitě pozvedne objem vlasu a dodá jim sílu, s texturizačním účinkem pro lepší kontrolu stylingu.

CIRE D’ÉPAISSEUR TEXTURISANTE

Tvarující vosk okamžitě zhušťuje a posiluje vlasy. Přináší flexibilní fixaci s matujícím efektem pro přirozený vzhled.

Řešení na míru v několika krocích pro muže v různých fázích padání vlasů

Pro muže se středně silným padáním vlasů:

Aktuální padání vlasů od kořínků

1) Mytí – BAIN DE FORCE QUOTIDIEN

2) Regenerace – SÉRUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT

3) Styling – CIRE D’ÉPAISSEUR TEXTURISANTE

Pro muže se silnějším padáním vlasů:

Viditelně časem prořídlé vlasy

1) Mytí – BAIN DE MASSE ÉPAISSISSANT

2) Regenerace – SÉRUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT

V období s nejsilnějším padáním vlasů: CURE AMINEXIL

3) Styling – SPRAY DE FORCE ÉPAISSISSANT + CIRE D’ÉPAISSEUR TEXTURISANTE

Pro muže s řídnoucími jemnými vlasy:

Od přírody nebo zhoršující se v průběhu casu

1) Mytí – BAIN DE MASSE ÉPAISSISSANT

2) Regenerace – CURE DENSIFIQUE

3) Styling – SPRAY DE FORCE ÉPAISSISSANT + CIRE D’ÉPAISSEUR TEXTURISANTE

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řešení proti padání vlasů – pro muže”

Napsat komentář