Rubriky

Herečka Petra Nesvačilová v biodynamických vinicích

Ještě před vyhlášením lockdownu stihla herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová vyrazit do biodynamických zahrad a vinic ve Wachau, kde u našich rakouských sousedů vzniká unikátní kosmetika dieNikolai. Jedinečný koncept biodynamiky, který se mimo jiné soustředí na použití lokálních zdrojů, bylin, šafránu a vinné révy Petře učaroval. „Byla to slast pro duši i pleť,“ říká.

Wachau, slunečná oblast nad Dunajem je proslulá svou vinnou révou a meruňkami, nejvyšší stupeň certifikátu Demeter, kterým se značka dieNikolai pyšní jako jedna z mála na celém světě, zaručuje kvalitu všech použitých čistě přírodních a biodynamických složek. „Pro mě byla celá návštěva, obzvláště v této době, jako kouzlo. Ve slunečném dni jsme se procházeli mezi vinicemi, pili úžasné víno, jedli úžasné domácí meruňkové knedlíky, a hlavně jsme se ponořili do tajů biodynamické kosmetiky. Byla to slast pro duši i pleť,“ dodává známá herečka.

Které produkty dieNikolai patří mezi favority Petry Nesvačilové?

Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Intenzivní biodynamické pleťové s vysokou koncentrací živin a velkým podílem antioxidantů patří mezi špičkové produkty biodynamické kosmetiky. Je vhodné zejména  pro pokožku, která je často vystavovaná nepříznivým vlivům prostředí, nadměrnému slunění, trpí důsledky nedostatku spánku, sportu, stresu, kouření nebo špatné stravy.

Obsahuje pouze 4 ingredience, což z něj činí jedno z nejčistších pleťových sér v celosvětové nabídce.

Rieslingový sprchový gel

Sprchový gel s vysokým obsahem biodynamického vína Riesling a oleje z hroznových jader je určen pro každodenní mytí celého těla. Díky příjemné vůni, výjimečnému složení a okamžitému vstřebání jej lze bez problémů použít také na mytí vlasů.

K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Herečka Petra Nesvačilová v biodynamických vinicích”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *