Rubriky

Hřejivá domácí obuv aneb Nohy v teple

Znáte ten pocit studených nohou, když se usadíte u televizoru nebo u počítače? Capkáte doma bosky, nebo v ponožkách? Už naše babičky věděly, že základem dobrého zdraví jsou nohy v teple. Vybavte proto sebe i svoje blízké kvalitní a pohodlnou kožešinovou obuví na doma. Velký výběr nabízí obchod Fell Shop, dovozce kožešinových výrobků tradiční rakouské značky Fellhof.

 

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Jde o rodinný podnik, který se zavázal k zodpovědnému jednání a výrobě. Nabízí výrobky, které jsou nejen krásné a kvalitní, ale také vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy tzv. slow fashion. Sortiment značky Fellhof je rozmanitý a zahrnuje kromě bytových doplňků také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky. Všechny použité kůže a kožešiny jsou přirozeným vedlejším produktem při získávání masa, to znamená, že pocházejí výhradně z užitkových zvířat a ta tak neumírají „jen“ kvůli své kůži. Tímto způsobem se využívají kožešiny jehněčí, hovězí, sobí i z divočiny.

K výrobě kožešinové obuvi značky Fellhof se používá jehněčí kožešina, která je velmi měkká a hebká, zároveň ale splňuje všechny vlastnosti přírodní kožešiny. To znamená, že je antibakteriální, neutralizuje pachy a má termoregulační schopnosti, takže se vám v ní nebudou potit nohy. Výběr střihů je opravdu rozmanitý, od pantoflí, přes mokasíny, nazouvací bačkory i dětské capáčky. Vybírat si můžete i z mnoha barevných variací. Značka Fellhof dbá především na kvalitu svých výrobků a všechny kožešinové výrobky pro děti mají navíc certifikát ÖKO-TEX®.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hřejivá domácí obuv aneb Nohy v teple”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *