Rubriky

Hydratační účinky avokáda

Specialisté týmu Kiehl’s jsou známí svou snahou využít každou ingredienci na maximum. Pomocí nejnovějších technologií zvyšují efektivitu přírodních surovin, jako je například avokádo. Značka Kiehl’s věří v sílu avokáda již od roku 1970, kdy byly blahodárné účinky tohoto ovoce zúročeny v hydratační péči o oční okolí – Creamy Eye Treatment with Avocado. Dnes uvádí nejnovější formuli v podobě Avocado Nourishing Hydration Mask.

Díky této populární superpotravině nabízí maska celkovou regeneraci a hloubkovou hydrataci, jež zajistí pokožce revitalizaci a osvěžení už za několik minut. Potvrzuje to 91,7 % uživatelů, kteří při testování uvedli, že jejich pleť byla okamžitě po použití hebká. Inovativní krémová textura tohoto produktu připomíná samotné avokádo a vytváří pocit příjemné a luxusní péče o pokožku.

Avokádo je plné vitaminů a minerálů, proto se také řadí k nejúčinnějším ingrediencím v péči o pleť. Má schopnost dodat lesk vlasům i prozářit pleť. Možná se ptáte, proč byste si masku nevytvořili sami doma? Vyživující hydratační formule masky je unikátní, a proto ošetřuje a hydratuje pokožku mnohem lépe než samotné avokádo.

„Sílu avokáda známe už poměrně dlouho, ale v rámci vývoje nové pleťové formule jsme podrobně zkoumali veškeré vlastnosti této úžasné rostliny, abychom maximálně využili její hydratační účinky na pokožku,” říká Roberta Weiss, Vedoucí divize Inovace produktů u Kiehl’s. „Nešlo nám jen o účinnost masky, chtěli jsme, aby pocit z jejího použití byl jedinečný. Když otevřete nenačatou masku, vizuálně i pocitově na vás působí jako dokonalý kousek zralého avokáda. Když ji pak naberete do dlaně, je to jako byste měli v ruce lahodný avokádový pokrm guacamole.“

Každá z klíčových složek má specifické účinky na pleť:

Výtažky z plodu avokáda

Kiehl’s používá koncentrované výtažky ze slupky avokáda pěstovaného ve Spojených státech. Tyto výtažky regenerují a obnovují pokožku díky vysokému podílu složek rozpustných v tucích, které podporují přirozený proces hydratace a zároveň udržují potřebnou vláhu na povrchu pokožky, takže pleť vypadá zdravěji. Plody avokáda jsou nejdříve pomlety a následně prochází sofistikovaným procesem filtrace, na jehož konci je extrakt smíchán s oblíbenou ingrediencí získávanou z olivovníku, a sice skvalanem.

Avokádový olej

Lisovaný a rafinovaný avokádový olej od Kiehl’s pochází z Itálie a Španělska. Klíčovou složkou tohoto oleje jsou nenasycené esenciální mastné kyseliny a velmi účinná směs vyživujících omega-kyselin, které hydratují pokožku do hloubky a posilují její ochrannou vrstvu.

Pupalkový olej

Získává se lisováním semen za studena, pochází převážně z Evropy. Tato aromatická žlutá květina obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, jejichž úkolem je zlepšit kvalitu pokožky.

Způsob použití:

Krok 1: Naberte si dostatečné množství masky.

Krok 2: Zahřejte masku mezi prsty.

Krok 3: Naneste na obličej odspodu nahoru tak, aby se vytvořila silná, rovnoměrná vrstva. Vyvarujte se očnímu okolí.

Krok 4: Nechte působit 15 minut.

Krok 5: Smyjte krouživými pohyby.

Krok 6: Jemně osušte obličej do sucha.

Krok 7: Jako bonus přidejte malé množství Oční péče s avokádem od Kiehl’s, promíchejte s maskou a naneste jemnými pohyby konečky prstů kolem očí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hydratační účinky avokáda”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *